Wrażenia z premiery Pokémon Violet i nominacje do nagród Game Awards | Pokaz GI


W odcinku z tego tygodnia Game Informer Show, ekipa dzieli się wrażeniami z premiery Pokémon Violet, przedstawia listę nominowanych do The Game Awards i omawia nasze najnowsze recenzje gier, w tym Somerville i Pentiment. Zanim zanurzy się w rundzie e-maili od słuchaczy, Marcus rozmawia o hybrydzie role-playing farming sim, Harvestella.

Śledź nas w mediach społecznościowych: Alex Van Aken (@itsVanAken), Kyle Hilliard (@KyleMHilliard), Marcusa Stewarta (@MarcusStewart7), Karol Harte (@ChuckDuck365)

Pokaz Game Informera to cotygodniowy podcast o grach obejmujący najnowsze wiadomości z gier wideo, tematy branżowe, ekskluzywne ujawnienia i recenzje. Dołącz do gospodarza Alexa Van Akena w każdy czwartek na pogawędkę o twoich ulubionych grach – przeszłych i obecnych – z Informator gier pracowników, programistów i gości specjalnych z całej branży. Słuchaj w Apple Podcasts, Spotify lub ulubionej aplikacji do podcastów.


Przejdź do znaczników czasu, aby przejść do konkretnego punktu dyskusji:

00:00:00 — Wprowadzenie

00:01:31 — Nominacje do The Game Awards

00:42:05 — Pokémon Scarlet i Pokémon Violet

01:01:31 — Harvestella

01:15:43 — Przegląd Somerville

01:25:04 — Przegląd pentymentu

01:34:09 – Pytania słuchaczy i sprzątanie

Źródło : https://www.gameinformer.com/podcast/2022/11/17/pokemon-violet-launch-impressions-and-the-game-awards-nominees-gi-show