Wo Long: Fallen Dynasty z marcową datą premiery


Team Ninja ogłosił, że nadchodzące Soulslike, Wo Long: Fallen Dynasty ukaże się 3 marca 2023 roku.

Deweloper ujawnił również, że otrzyma trzy pakiety DLC, które dodadzą nowe demony, scenariusze, etapy, czasy broni i nie tylko do gry akcji osadzonej w mroczniejszej wersji okresu Trzech Królestw w Chinach. Będą one dostępne w ramach przepustki sezonowej, która jest dostępna w wersji Digital Deluxe gry Wo Long, która zawiera także cyfrowy artbook i cyfrową mini ścieżkę dźwiękową.

Limitowana edycja fizyczna będzie również dostępna w dniu premiery, zawierająca okładkę i steelbook, ale bez przepustki sezonowej.

Dostępnych jest również wiele mniejszych pakietów DLC, które można zamówić w przedsprzedaży lub kupić grę na różne sposoby. Kupienie dowolnej wersji do 16 marca zapewnia zbroję Baihu, przepustkę sezonową zapewnia zbroję Qinglong, składanie zamówień cyfrowych w przedsprzedaży zapewnia zbroję Zhuque, a zakup wersji Steelbook zapewnia Koronę Zhurong i Koronę Gonggong. Nie jest jasne, czy te przedmioty będą dostępne innymi metodami.

Wo Long: Fallen Dynasty ma być tak samo wymagające, jak inne gry Souls, a konkretnie dwie gry Nioh od Team Ninja. Producent Fumihiko Yasuda powiedział wcześniej IGN, że „Wo Long ma większą skalę w porównaniu do naszych poprzednich gier osadzonych w Japonii, co pozwoliło nam pokazać bardziej surowy i mroczny świat.

„To samo można powiedzieć o poziomie trudności. Bez wątpienia będzie to niezwykle wymagająca i wymagająca gra, ale wymyśliliśmy nowe sposoby podejścia do tego poziomu trudności”.

W naszej zapowiedzi gry, IGN powiedział: „Chociaż Wo Long jest z pewnością trudnym tytułem masocore, będziesz cieszyć się mnóstwem ekscytujących, szybkich walk chińskich sztuk walki, gdy będziesz próbował raz za razem”.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.Źródło : https://www.ign.com/articles/wo-long-fallen-dynasty-march-release-date