Wo Long: Fallen Dynasty: Ekskluzywna rozgrywka z bossami z nowym typem broni – IGN First


Trudne walki z bossami to najważniejszy element każdej gry akcji Team Ninja i wygląda na to, że Wo Long: Fallen Dynasty nie będzie inaczej. W dzisiejszym IGN First, oto ekskluzywne pierwsze spojrzenie na jednego z wcześniejszych bossów gry, Aoye. Aoye to fikcyjna istota, która pojawia się w starożytnym chińskim tekście Shan Hai Jing, znanym również jako Klasyka gór i mórz. Jest opisywany jako istota podobna do byka z długimi włosami przypominającymi słomianą pelerynę przeciwdeszczową.

W Wo Long Aoye pojawia się jako gigantyczny potwór, który atakuje swoimi długimi włosami i przerażającymi mackami. Chociaż często wystawia się na atak, każdy z ciosów Aoye jest ciężki i może być śmiertelny. Aoye ma również atak, który rozprzestrzenia lód na całym obszarze bitwy, co wymaga od gracza ostrożnej walki w bardziej ograniczonym środowisku.

W naszym filmie z rozgrywką z Aoye (zobacz go na górze strony, a następnie sprawdź bezpośrednio powyżej 10 minut nowej rozgrywki, którą mieliśmy w zeszłym tygodniu), postać gracza dzierży halabardę, nigdy wcześniej nie pokazywaną rodzaj broni. Oto, co ma do powiedzenia na ten temat reżyser Masakazu Hirayama.

Każdy z ciosów Aoye jest ciężki i może być śmiertelny.


„Halabarda jest najbardziej znana z przebijającej niebo halabardy wodza Lu Bu. To ciężka broń, która może skosić wrogów, takich jak Glaive. W tym samym czasie ma również kilka pionowych pchnięć dalekiego zasięgu, takich jak Włócznia. Wykorzystując kształt halabardy, ten typ broni ma również sztukę walki (potężny ruch, który różni się w zależności od broni), w której możesz zahaczyć ostrzem odległego wroga. Możesz użyć tego ataku, aby przyciągnąć wroga do siebie i zaatakować z bliższej odległości.”

Wo Long: Fallen Dynasty zostanie wydany 3 marca na PS5/PS4/Xbox Series X|S/Xbox One/PC i będzie dostępny pierwszego dnia w ramach Xbox Game Pass. Dzięki Wo Long jako styczniowemu IGN First spodziewaj się o wiele więcej ekskluzywnych materiałów w tym miesiącu. Koniecznie obejrzyj nasz film z rozgrywką w obszarze TIanzhushan, a także szczegółowy artykuł na temat broni w grze.

Esra Krabbe jest redaktorem w IGN Japan. Chce opanować laskę Wo Longa.

Źródło : https://www.ign.com/articles/wo-long-fallen-dynasty-exclusive-boss-battle-gameplay-with-new-weapon-type-ign-first