Wkrótce w Xbox Game Pass: Pentiment, Football Manager 2023, Somerville i inne


Jeśli kiedykolwiek chciałeś rozwikłać zagadkę w Bawarii wieki temu, pomieszaj ją z kosmitami lub zarządzaj kilkoma klubami piłkarskimi – masz naprawdę eklektyczne hobby, a my mamy dla Ciebie kilka gier. Mnóstwo gier dostępnych dzisiaj, gry będą dostępne wkrótce i aktualizacje niektórych gier, które być może już pobrałeś, więc mamy wiele do omówienia. Wskoczmy!


Dostępny dzisiaj


Legenda Tianding (chmura, konsola i komputer)
Dostępne pierwszego dnia z Game Passem: Jest początek XX wieku, a Tajwan znajduje się pod kontrolą Cesarskiej Japonii. Wciel się w legendarnego banitę i bohatera ludowego Liao Tiandinga, walcząc w kung-fu przez kolorowe ulice Taipei w tym sidecrollowym bijatyce.

The Walking Dead: A New Frontier – cały sezon (komputer)
Jako Javier, młody człowiek zdeterminowany, by odnaleźć odebraną mu rodzinę, spotykasz młodą dziewczynę, która doświadczyła własnej niewyobrażalnej straty. Nazywa się Clementine, a twoje losy łączą się w historię, w której każdy dokonany przez ciebie wybór może być twoim ostatnim.

The Walking Dead: Michonne – cały sezon (komputer)
Żywe trupy: Michonne – Miniserial Telltale występuje kultowa, dzierżąca ostrza postać z bestsellerowych komiksów Roberta Kirkmana. Nawiedzana przez swoją przeszłość i zmagająca się z niewyobrażalną stratą i żalem, historia bada nieobecność Michonne między numerami #126 i #139 komiksu.


Wkrótce


Pieśń duchów (Chmura, konsola i PC) – 3 listopada
Dostępne pierwszego dnia z Game Passem: Na opustoszałym księżycu Lorian, długo uśpiony Deadsuit budzi się ze snu. Podróżuj pod powierzchnię w klimatycznej przygodzie 2D, pełnej samopoznania, starożytnych tajemnic i kosmicznego terroru. Eksploruj kręte jaskinie i zdobywaj nowe umiejętności, aby odkryć długo skrywane sekrety tego obcego świata.

Menedżer piłkarski 2023 (PC) – 8 listopada
Dostępne od pierwszego dnia z PC Game Pass: Menedżer piłkarski 2023 przybliża cię do pięknej gry, od kibiców, którzy żyją i oddychają każdym meczem, po twoją planszę, zwiadowców, graczy i menedżerów opozycji. Zdobądź poparcie fanów, przechytrzając rywali i osiągając sukcesy na boisku.

Menedżer piłkarski 2023

Konsola Football Manager 2023 (Chmura, konsola i PC) – 8 listopada
Dostępne pierwszego dnia z Game Passem: Zostań najlepszym w Konsola Football Manager 2023, przemianowana na ten sezon. Dawniej zatytułowana edycja Xbox, ta dostosowana wersja Menedżer piłkarski strefy na najważniejszych obszarach futbolu – rynku transferowym, tablicy taktycznej i boisku.

Powrót na Małpie Wyspy (Chmura, konsola i PC) – 8 listopada
Powrót na Małpie Wyspy to nieoczekiwany, ekscytujący powrót twórcy serialu Rona Gilberta, który kontynuuje historię legendarnych gier przygodowych Sekret Małpiej Wyspy oraz Monkey Island 2: Zemsta LeChucka opracowany we współpracy z Lucasfilm Games.

Powrót na Małpie Wyspy

Ocaleni wampiry (Konsola) – 10 listopada
Ocaleni wampiry już niedługo na konsolach Xbox i już dziś możesz zagrać w pełną wersję dzięki PC Game Pass! Wskocz od razu do akcji, skosić tysiące nocnych stworzeń i przeżyć do świtu! Gotycko-horrorowy świat Ocaleni wampiry rzucą na ciebie nieustanne hordy potworów: dokonaj właściwych wyborów lub polegaj na swoich umiejętnościach i ulubionej broni, aby odwrócić bieg wydarzeń i szybko śnieżką przeciwko wrogom.

Ocaleni wampiry

Pokutować (Chmura, konsola i PC) – 15 listopada
Dostępne pierwszego dnia z Game Passem: Od Obsidian i Xbox Game Studios wejdź do żywego ilustrowanego świata inspirowanego iluminowanymi rękopisami i drukowanymi drzeworytami w czasach, gdy Europa znajduje się na skrzyżowaniu wielkich przemian religijnych i politycznych. Podążaj śladami Andreasa Malera, mistrza sztuki, który znajduje się w centrum morderstw, skandali i intryg w Alpach Bawarskich. Wybierz swój tła, uderzenie zmieniający się świat i zobacz konsekwencje swoich decyzji w tej narracyjnej przygodzie.

Pokutować

Somerville (Konsola i PC) – 15 listopada
Dostępne pierwszego dnia z Game Passem: W wyniku inwazji z innego świata, która doprowadziła świat do katastrofy, musisz znaleźć sposób, aby ponownie uczynić swoją rodzinę całością. Poznaj bogaty i klimatyczny świat, wraz z intymnymi skutkami konfliktu na dużą skalę, w ręcznie stworzonej narracji science-fiction, której akcja toczy się w niebezpiecznym wiejskim krajobrazie.

Somerville

DLC / aktualizacje gry


Snajper Elite 5: Zbliżenie i pakiet osobisty oraz darmowa mapa – już dostępne
Członkowie Game Pass mogą zaoszczędzić 10% zniżki Snajper Elite 5 Broń i pakiet skórek z bliska i osobista! Dodatkowo sprawdź darmową mapę dla wielu graczy – Kraken’s Lair! Przygotuj się na bliską konfrontację dzięki nowemu wyglądowi postaci i wzmocnionej artylerii ciężkiej broni ogniowej.

Morze złodziei: Powrót potępionych – 3 listopada do 17 listopada
Sea of ​​Thieves staje przed punktem krytycznym: rytuał, który albo wypędzi ducha kapitana Ognistego Serca, albo przywróci go światu! Opowiedzcie się po jednej ze stron i starajcie się zamienić całe forty morskie na swoją sprawę w dziewiątej ograniczonej czasowo przygodzie „Powrót potępionych”, Sea of ​​​​Thieves, która będzie dostępna od 3 do 17 listopada.

Aureola nieskończona: Aktualizacja zimowa – 8 listopada
Zimowa aktualizacja oferuje graczom świeżą zawartość dla wielu graczy, taką jak dwie nowe mapy aren, dwa wydarzenia tematyczne, nowy tryb i bezpłatny 30-poziomowy karnet bojowy. Aktualizacja wprowadza również szereg usprawnień poprawiających jakość życia, takich jak Match XP; szybszy sposób rozwijania przepustek bojowych.

Symulator lotu Microsoft 40ten Edycja Rocznicowa – 11 listopada
Od lekkich samolotów i szerokokadłubowych odrzutowców po szybowce i helikoptery, lataj bardzo szczegółowymi i dokładnymi samolotami w Symulator lotu Microsoft 40ten Edycja Rocznicowa, dostępne dla członków Game Pass bez dodatkowych kosztów. Sprawdź swoje umiejętności pilotażu w obliczu wyzwań związanych z symulacją atmosfery w czasie rzeczywistym i pogodą na żywo w dynamicznym i żywym świecie. Niebo woła!


Wyjeżdżając wkrótce


Następujące gry wkrótce opuszczą bibliotekę Game Pass, więc nie ma lepszego czasu niż teraz, aby skreślić je z listy odtwarzania. Wraz z przybyciem Menedżer piłkarski 2023 w drodze, Menedżer piłkarski 2022 opuści bibliotekę Game Pass i zostanie usunięta ze sklepu Xbox. Nie zapomnij skorzystać ze zniżki za członkostwo, aby zaoszczędzić do 20% na pozostałych grach, które chcesz zachować w swojej bibliotece!

Wyjazd 8 listopada

  • Menedżer piłkarski 2022 (komputer)
  • Football Manager 2022 Xbox Edition (chmura, konsola i komputer)

Odjazd 15 listopada

  • Sztuka rajdu (chmura, konsola i komputer)
  • Taktyka wróżek (chmura, konsola i komputer)
  • Następny kosmiczny buntownik (chmura, konsola i komputer)
  • Jeden krok od Edenu (chmura, konsola i komputer)
  • Supraland (chmura, konsola i komputer)

Chwyć za telefon, pobierz aplikację Xbox Game Pass i upewnij się, że masz wstępnie zainstalowane gry, które niedługo właśnie dodałeś do swoich zaległości! Moja rada dla ciebie, na te czasy, kiedy chcesz być produktywny, ale nie chcesz wychodzić z kanapy. Proszę bardzo! Do zobaczenia z powrotem, aby wkrótce poznać kolejne ogłoszenia związane z Xbox Game Pass. Twoje zdrowie!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/01/game-pass-november-2022-wave-1-announce/