Wkrótce w Game Pass: Midnight Fight Express, Prodeus, Ghost Song i więcej od Humble Games


Streszczenie

  • Już pierwszego dnia członkowie będą mogli zagrać w siedem nowych gier od niesamowitych niezależnych twórców i Humble Games dzięki Game Pass.
  • Funkcje składu Ekspresowa walka o północy, Prodeus, Pieśń duchów, Księżycowe Blizny, Nieskończone gitary, Sygnalizacjaoraz Wyspa Koralowa.
  • Obejrzyj nowy film z Humble Games, aby sprawdzić, co już wkrótce!

Brutalne ulice miasta z hitu akcji z lat 80. Bujne i tętniące życiem brzegi tropikalnej wyspy. Nawiedzone, przerażające jaskinie pod wyludnionym księżycem. Już niedługo członkowie Game Pass będą mogli odkrywać wiele niesamowitych nowych miejsc, ożywionych przez niesamowitych niezależnych twórców w siedmiu nowych tytułach Humble Games — a wszystko to w nadchodzącym dniu dzięki Game Pass! Obejrzyj nasz nowy film, aby zobaczyć, co jest w sklepie…

Oto, na co mogą liczyć członkowie Game Pass, aby zagrać na konsoli Xbox, komputerze lub w podróży za pomocą telefonu komórkowego za pośrednictwem usługi Xbox Cloud Gaming.

Ekspresowa walka o północy – PC, konsola i chmura
Wciel się w byłego członka przestępczego półświatka, zwabionego z powrotem do „życia” przez tajemniczego drona w hiperkintetycznym filmie akcji z lat 80. Jacoba Dwinzela Ekspresowa walka o północy, który właśnie został dodany do Game Pass. Czy możesz zapobiec przejęciu całego miasta przez przestępczość przed wschodem słońca?

Księżycowe Blizny – PC, konsola i chmura

Przesuń granice swoich umiejętności bojowych jako zaciekła wojowniczka Grey Irma w bezlitosnym, nieliniowym świecie 2D Księżycowe Blizny, premiera 27 września. W tym przypominającym dusze slasher od Black Mermaid z Mołdawii każda śmierć jest lekcją, a gdy pokonasz każde wyzwanie, odkryjesz nowe prawdy.

Koralowa Wyspa – PC

Zostaw za sobą wielkomiejskie życie w Pokyo i rozpocznij nowy rozdział swojego życia Koralowa Wyspanadchodzi 11 października. Bądź tym, kim chcesz, i stwórz idylliczną farmę swoich marzeń, gdzie będziesz dbać o uprawy, hodować zwierzęta i budować więź z naturą w tej przeprojektowanej symulacji farmy z gier Stairway.

Pieśń duchów – PC, konsola i chmura

Obudź się ze snu jako długo uśpiony martwy kombinezon i uderz pod powierzchnię Loriana w Pieśń duchów, klimatyczna przygoda 2D z samopoznaniem, starożytnymi tajemnicami i kosmicznym terrorem od dewelopera Old Moon. Premiera 3 listopada

Nieskończone gitary – PC, konsola i chmura

Walcz z mechami za pomocą skały kruszącej metalNieskończone gitary, przetaczająca gatunek rytmiczna gra RPG z żywą grafiką inspirowaną anime i niesamowitą oryginalną ścieżką dźwiękową. Walcz z machinami wojennymi za pomocą elektryzujących solówek gitarowych i ocal planetę w tej grze od dewelopera Nikko Nikko jeszcze w tym roku!

Prodeus – PC, konsola i chmura

Wskrześ chaos starych strzelanek pierwszoosobowych — wyobrażonych na nowo przy użyciu nowoczesnej technologii — w Bounding Box Software Prodeus, nadejdzie później tego roku. To Boomer Shooter, na który czekałeś, zawiera kampanię opracowaną ręcznie przez weteranów FPS i tryby wieloosobowe inspirowane klasyką.

Sygnalizacja – PC, konsola i chmura

Sygnalizacja to klasyczny survival horror, którego akcja rozgrywa się w dystopijnej przyszłości, w której ludzkość odkryła mroczny sekret. Odkryj kosmiczną tajemnicę, ucieknij przerażającym stworzeniom i jako Elster, technik Replika, szukająca swoich utraconych snów, przeszukuj placówkę rządową poza światem. Już wkrótce z silnika różanego….

Jeśli jesteś członkiem Game Pass, możesz teraz zagłębić się w świat doświadczeń z Humble Games, w tym Agencja detektywistyczna Chinatown, Archvale, Kolejni kosmiczni buntownicyi wielokrotnie nagradzany Rozpakowywanie oraz Niewidzący. Sprawdź je już dziś i wróć wkrótce po jeszcze więcej dobrej zabawy!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/27/coming-soon-to-game-pass-humble-games/