Wjechałem dziś na Frosty Fest w Rocket League


Znowu nadszedł ten piękny czas w roku Liga Rakietowa! Przygotuj się na doroczne zimowe wydarzenie, Frosty Fest, przez resztę roku, począwszy od 16 grudnia! Pamiętaj, aby znaleźć się na „Liście Nicei” i zdobywać Złote Prezenty, odblokuj niesamowicie fajny przedmioty, przejdź do trybów ograniczonych czasowo i nie tylko!

Po rozpoczęciu Frosty Fest będziecie mogli ukończyć wyzwania wydarzenia Frosty Fest, które odblokują zupełnie nowe zimowe przedmioty, takie jak Ring-a-Ling Wheels, flanelowe wykończenie, tytuł gracza „Wstrętny miotacz”, nowe naklejki i nie tylko! Jeśli masz ochotę na trochę nadziewania skarpet, zaloguj się i odbierz darmowy sztandar gracza bez nart w sklepie z przedmiotami przez całe wydarzenie!

Nie byłoby sezonu świątecznego bez Złotych Prezentów! Gracze mogą zdobyć do pięciu złotych prezentów podczas wyzwań związanych z wydarzeniem, które odblokowują przedmioty z różnych serii przedmiotów Rocket League.

Rocket League: Frosty Fest

Śnieg spadł na Beckwith Park, aby dzwonić w zimową okazję. Upewnij się, że wyposażyłeś swoje opony śnieżne w nowy wariant Beckwith Park (Śnieżny) w meczach rankingowych, swobodnych i prywatnych przez cały Frosty Fest. Jeśli szukasz jeszcze więcej świeżego puchu, skorzystaj z ograniczonego czasowo trybu Winter Breakaway! Akcja rozgrywa się na stadionie Throwback Stadium i zastąpiła piłkę Rocket League krążkiem z Snow Day! Ciesz się zabawą, LTM przez pierwszy tydzień Frosty Fest. Następnie zrób miejsce dla wysokooktanowego trybu Spike Rush, który zawiera wzmocnienie Spike z trybu Rumble!

Rocket League: Frosty Fest

Jeśli chcesz, aby Twój samochód pasował do okazji, nie szukaj dalej niż w sklepie z przedmiotami, który będzie zawierał dodatkowe kolorowe przedmioty, które wprowadzą Cię w zimowy nastrój. Nowy pakiet Frosty Pack zawiera Tygris (Crimson Painted), Frostbite Boost (Forest Green Painted), Wonderment Wheels (Crimson Painted) i Sub-Zero Goal Explosion (Forest Green Painted) za 1100 kredytów. Sprawdź to i zdobądź, zanim zniknie!

Pobierz i graj Liga Rakietowa za darmo na Xbox One i Xbox Series X|S i ciesz się Frosty Fest! Pozostać zmrożony!

Rocket League®

Xbox Live

Rocket League®

Psyonix LLC


2007

GRAJ W ROCKET LEAGUE ZA DARMO! Pobierz i rywalizuj w wysokooktanowej hybrydzie futbolu zręcznościowego i samochodowego chaosu! Odblokuj przedmioty w Rocket Pass, wspinaj się po stopniach rywalizacji, rywalizuj w konkurencyjnych turniejach, wypełniaj wyzwania, ciesz się międzyplatformowymi postępami i nie tylko! Pole czeka. Weź swój strzał! — © 2015-2021 Psyonix LLC, Rocket League, Psyonix oraz wszystkie powiązane znaki i logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Psyonix LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/16/sled-into-rocket-leagues-frosty-fest-today/