Wizyta w Super Nintendo World, najstraszniejsze wpisy Pokédex, recenzja Bayonetta 3 | Wszystkie rzeczy Nintendo


Brian wraca ze swojej podróży za granicę, gotowy, by poznać wszystkie wiadomości, które pojawiły się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Dołączył do niego nowy Informator gry redaktor Charles Harte właśnie to zrobił. Następnie pojawia się Blake Hester, aby wydać werdykt w sprawie Bayonetta 3. W końcu Alex Van Aken dołącza do serialu, gdy on i Brian rozmawiają o swojej ostatniej podróży do Osaki w Japonii, gdzie odwiedzili Super Nintendo World.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Karol Harte (@chuckduck365), Blake Hester (@metallicaisrad) , Alex Van Aken (@ItsVanAken).

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Każdego tygodnia do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:10 – Pierwsza gra Nintendo/Ulubiona gra Nintendo
00:08:04 – Ujawniono nowe Pokémony dla Scarlet i Violet
00:17:05 – Najstraszniejsze wpisy Pokédex
00:27:20 – Masahiro Sakurai pokazuje Super Bros. Bros. Prototyp Dragon King
00:31:52 – Alan Wake Remastered wchodzi na Switcha
00:34:00 – Data premiery Persona 3 i 4 Switch
00:38:01 – Mario Party i Mario Party 2 pojawiają się na Switchu
00:40:35 – Bayonetta 3 Voice Actor Kontrowersje
00:55:36 – Klejnot tygodnia w sklepie internetowym: Ikenfell
00:59:31 – Recenzja Bayonetta 3
01:24:36 – Zwiedzanie Japonii i Super Nintendo World
01:53:27 – Ostateczny ranking: atrakcje świata Super Nintendo


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz wysłać e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Community Spaces”.


Jeśli chodzi o inny podcast Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który opisuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/10/28/visiting-super-nintendo-world-scariest-pokedex-entries-bayonetta-3-review-all-things