Witamy w Skin Store dla Rust Console Edition


Sklep ze skórą dla Rust Console Edition jest wreszcie tutaj! 7 października ukaże się nasza pierwsza aktualizacja zawartości, dodająca do gry nowe pomniki i możliwość dostosowania wyglądu w naszym ekscytującym sklepie kosmetycznym!

Skórki będą dostępne w pakietach skupionych wokół określonego motywu, ale gracze mogą również kupować je indywidualnie, jeśli chcą. Każdy pakiet będzie zawierał 5 lub 6 unikalnych pojedynczych przedmiotów kosmetycznych, takich jak pakiet Shinobi pokazany na powyższym obrazku! Kupowanie pełnego zestawu jako zestawu będzie tańsze niż kupowanie każdej skórki osobno, ale to od gracza zależy, jak chce to zrobić.

Pakiety skórek zostaną podzielone na trzy różne poziomy: pospolity, rzadki i epicki. Po wydaniu Zwykłe Pakiety będą kosztować 450 Zardzewiałych Monet, Rares – 1000 Zardzewiałych Monet, a Epic – 2000 Zardzewiałych Monet. Poziomy rzadkości będą ustalane przez pakiety, a nie przez każdą skórkę z osobna.

Motywy będą zazwyczaj wyświetlane w sklepie przez czas trwania comiesięcznego czyszczenia, a nowe zestawy przedmiotów będą pojawiać się co dwa tygodnie (plus specjalne jednorazowe paczki dodawane do miksu).

Rust: Wersja konsolowa

W głównym menu sklepu będziesz mógł przeglądać kolekcje, aby zobaczyć, które pakiety lepiej pasują do Twojego stylu. Wybierz mądrze!

Będziesz mieć również możliwość obejrzenia kolekcji i sprawdzenia wszystkich znajdujących się w niej pojedynczych skórek, dzięki czemu możesz kupić tylko te, które najbardziej Ci się podobają.

Rust: Wersja konsolowa

Możesz również sprawdzić każdy przedmiot osobno za pomocą pełnego renderowania 360° 3D przed ich zakupem, dzięki czemu możesz lepiej zobaczyć, jak będzie wyglądał przedmiot po założeniu go w grze!

Jest też zupełnie nowy dodatek do menu o nazwie The Locker. Pozwoli ci to sprawdzić swoją ogromną kolekcję posiadanych skórek. Super przydatne, jeśli chcesz wygiąć członków swojego klanu…

Rust: Wersja konsolowa

Żarty na bok, cały interfejs sklepu ze skórkami i szafki został zaprojektowany z myślą o naszych graczach, dzięki czemu jest tak przyjazny i łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe, ale pewne zmiany mogą pojawić się w przyszłości w oparciu o opinie graczy, więc nie wstydź się, jeśli chcesz zobaczyć jakieś zmiany, daj nam znać!

Wiemy, że większość z was jest tak samo podekscytowana jak my premierą Skin Store i nie możemy się doczekać, kiedy w końcu udostępnimy ją wszystkim. Do zobaczenia na wyspie, ocaleni!

Rust Console Edition

Xbox Live

Rust Console Edition

Podwójna Jedenastka Sp.


548

49,99 USD

Witamy w Ruście. Jedynym celem w Rust jest przetrwanie – pokonanie zmagań, takich jak głód, pragnienie i zimno. Rozpal ogień. Zbudować schronienie. Zabijaj zwierzęta. Chroń się przed innymi graczami.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/07/welcome-to-the-skin-store-for-rust-console-edition/