Witamy w Overwatch 2 — Xbox Wire


Dzień nadszedł! Obserwacja 2 właśnie wystartował jako nowe darmowe doświadczenie na Xbox One i Xbox Series X|S. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy powracającym graczem, możesz wybierać spośród 35 unikalnych bohaterów i łączyć siły w bitwach 5 na 5 na 22 pięknych mapach na całym świecie. Już dziś wskocz do sześciu różnych trybów gry i przygotuj się na nowe i powracające tryby i wydarzenia o ograniczonym czasie trwania w dalszej części sezonu.


Znajome twarze, nowe umiejętności i zupełnie nowi bohaterowie


Dowiedz się o przeróbkach oryginału Obserwacja obsadź i sprawdź najnowszych bohaterów dodanych do Obserwacja 2 na Overwatch.com i tutaj na Xbox Wire. Sojourn, Junker Queen i Kiriko to najnowsze dodatki do listy i są gotowe do gry już dziś!

Czas poznać swoich ulubionych bohaterów w nowy i inny sposób! Dla bohaterów czołgów, obrażeń i wsparcia dodano pasywne role, które pozwalają na większą głębię i strategie rozgrywki. Dzięki ponad 44 000 nowych linii dialogowych zawsze będziesz słyszeć i uczyć się czegoś nowego o naszych bohaterach.

Dbamy o to, aby była świeża dzięki naszemu zaktualizowanemu silnikowi gry, w którym wszyscy bohaterowie są przerabiani za pomocą zaktualizowanych wyglądów, efektów wizualnych i poprawionych dźwięków podczas walki.

Zrzut ekranu z Overwatch 2

Doświadcz więcej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki nowym funkcjom


Obserwacja 2 wprowadza kolekcję nowych doświadczeń związanych z rozgrywką, w których można się zanurzyć. Sprawdź poniżej, aby uzyskać więcej informacji:

  • Karnet bojowy: Począwszy od sezonu 1, gracze mogą przejść przez nowy system Battle Pass, grając w grę, aby zdobyć różnego rodzaju nagrody. Dodano nowe typy przedmiotów kosmetycznych, takie jak amulety, wizytówki, pamiątki, tytuły i poziom mitycznej skórki. Jeśli chcesz go wzmocnić i zdobyć jeszcze więcej ekskluzywnych przedmiotów, przepustkę bojową premium będzie można kupić za 1000 monet Overwatch lub przez Pakiet Overwatch 2 Watchpoint. Więcej szczegółowych informacji na temat przepustki bojowej znajdziesz w naszym poście na blogu.
Zrzut ekranu z Overwatch 2
  • Tryb rywalizacji: Tryb rywalizacji został również zaktualizowany o zmiany w dywizjach poziomów umiejętności, meczach o miejsca, spadku umiejętności, nagrodach w rywalizacji i nie tylko. Wprowadziliśmy również nowy system pingowania, aby jeszcze łatwiej komunikować się z zespołem — i to bez konieczności mówienia! Te zmiany to dopiero początek, ponieważ staramy się, aby rywalizacja była nie tylko zabawna, ale i uczciwa.
Zrzut ekranu z Overwatch 2
  • Nowy tryb gry Push: Dziś możesz wreszcie zagrać w najnowszy podstawowy tryb gry „Push”. W trybie Push drużyny będą rywalizować na symetrycznej mapie, aby przejąć kontrolę nad robotem na środku mapy. Drużyna może przesuwać robota w kierunku linii wroga, pozostając w jego obwodzie, upewniając się, że przeciwna drużyna nie będzie walczyć, podchodząc zbyt blisko. Po całej mapie zostaną rozrzucone barykady, które spowalniają robota, gdy ten napiera na wroga.
  • Sześć nowych map: Rozkoszuj się zapierającymi dech w piersiach widokami, gdy walka przenosi się do nowych lokalizacji na Queen Street, Circuit Royal, Midtown, Colosseo, Esperança i Paraiso. Zagraj we wszystkie swoje ulubione podstawowe tryby gry w tych nowych i ekscytujących lokacjach. Ponadto wiele istniejących map otrzymało nowe warianty dzienne i nocne, w których możesz zobaczyć swoje ulubione obszary w nowym świetle.
Zrzut ekranu z Overwatch 2

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowych funkcji wymienionych powyżej, .


Aktualizacje nowej generacji


Ruszaj do walki dzięki funkcjom nowej generacji dostępnym na Xbox Series X|S! Ciesz się szybkimi bitwami na polu bitwy przy 120 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080P lub 60 klatkach na sekundę w natywnym 4K i szybciej wskakuj do meczów dzięki architekturze Xbox Velocity Architecture. Połącz się ze znajomymi na różnych platformach i przenieś swoje zapisy do chmury.


Stań ze swoimi towarzyszami bohaterów


Gotowy wkroczyć w nową erę? Ściągnij Obserwacja 2 za darmo teraz na ! Ulepsz swoją rozgrywkę dzięki Pakiet Watchpoint, który obejmuje karnet bojowy sezonu 1, 7 legendarnych skórek, 2000 monet OW i nie tylko. Warto walczyć o przyszłość. Dołącz do nas!

Overwatch® 2

Xbox Live

Overwatch® 2

Blizzard Rozrywka


1741

Overwatch 2 to zawsze aktywna i stale rozwijająca się, zespołowa gra akcji w trybie free-to-play osadzona w optymistycznej przyszłości, w której każdy mecz to ostateczna bijatyka 5 na 5 na polu bitwy. Połącz siły ze znajomymi i zanurz się w przeprojektowanym doświadczeniu PvP jako skaczący w czasie wojownik o wolność, oszałamiający DJ na polu bitwy lub jeden z ponad 30 innych wyjątkowych bohaterów, walcząc na całym świecie. 35 BOHATERÓW, 22 MAP I 6 TRYBÓW GRY Poprowadź szarżę, zastawiaj zasadzki na wrogów lub wspieraj sojuszników jako jeden z 35 różnych bohaterów. Zabierz ich do bitwy na 22 futurystycznych mapach inspirowanych lokalizacjami ze świata rzeczywistego i opanuj sześć wyjątkowych trybów gry. SEZON PIERWSZY JUŻ ŻYJE Nowi bohaterowie, mapy i tryby gry będą dodawane w sezonowych aktualizacjach co dziewięć tygodni. Wskocz do sezonu pierwszego i odblokuj najnowszego bohatera, Kiriko, oraz ponad 20 poziomów całkowicie darmowych nagród w Battle Pass. Kup przepustkę bojową premium, aby odblokować jeszcze więcej nagród kosmetycznych, w tym zupełnie nową mityczną skórkę Demon Genji, legendarne skórki, spraye, kwestie głosowe, ozdoby do broni i nie tylko! Aby móc grać w Overwatch, numer telefonu komórkowego musi być powiązany z kontem Battle.net.

Overwatch® 2: Pakiet Watchpoint

Xbox Live

Overwatch® 2: Pakiet Watchpoint

Blizzard Entertainment Inc.


544

39,99 USD

Zyskaj przewagę dzięki pakietowi Overwatch® 2: Watchpoint, który stanowi bazę Twojej nowej rozgrywki. Pakiet zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pierwszy dzień! Pakiet zawiera następującą zawartość w grze Overwatch® 2: Przepustka bojowa premium sezonu pierwszego, 7 legendarnych skórek (w tym 2 zupełnie nowe skórki Space Raider), 5 epickich skórek, 2000 monet Overwatch i ikona gracza Overwatch® 2.* Przepustka bojowa premium sezonu pierwszego umożliwia odblokowanie ponad 80 poziomów nagród, w tym Mitycznego Cybernego Demona Genji, Legendarnej Hinotori Kiriko i nie tylko. Ponadto, jako posiadacz przepustki bojowej premium sezonu pierwszego, automatycznie otrzymasz dostęp do najnowszego bohatera Overwatch, Kiriko!** Zawiera natychmiastowy dostęp do Overwatch Legendary Edition. *Przedmioty zostaną przyznane graczom, którzy kupili pakiet Overwatch® 2 Watchpoint po premierze Overwatch® 2. Rzeczywista data może ulec zmianie. **Przepustka bojowa sezonu pierwszego dotyczy tylko sezonu pierwszego i nie zapewnia dostępu do żadnej przyszłej przepustki bojowej ani zawartości sezonowej/na żywo. Sezon pierwszy rozpocznie się wraz z Overwatch® 2 w październiku 2022 roku. Więcej informacji znajdziesz na https://playoverwatch.com. Aby móc grać w Overwatch, numer telefonu komórkowego musi być powiązany z kontem Battle.net.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/10/04/welcome-to-overwatch-2/