Wieloosobowa gra imprezowa A Gummy’s Life jest już dostępna na Xbox One i Xbox Series X|S


Streszczenie

  • Graj w sieciowy matchmaking i odblokuj fajne i stylowe kosmetyki.
  • Wypróbuj cztery różne tryby gry w lokalnym trybie dla wielu graczy, w tym Team Deathmatch.
  • Udowodnij swoje umiejętności na 19 różnych mapach z unikalnymi zagrożeniami środowiskowymi.

Życie Gummy w końcu pojawił się na Xbox One i Xbox Series X|S, więc każdy może teraz wskoczyć do słodkiej akcji tej szalonej lokalnej i online gry wieloosobowej. Cross-play jest dostępny od pierwszego dnia, więc możesz toczyć gumowe bójki ze znajomymi bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz.

Życie Gummy to wieloosobowa gra imprezowa z fizyką, w której śmierć przez czekoladę i słodycze jest bardzo realną możliwością! Walcz na śmierć i życie na wielu różnych mapach z zagrożeniami środowiskowymi lub spróbuj przetrwać jako ostatni w niekończącym się trybie „free-for-all”! Znajdziesz listę kolorowych postaci, a w trakcie rozgrywki możesz odblokować jeszcze więcej. W tej przesłodzonej rozgrywce każdy znajdzie gumkę!

Życie Gummy

Jeśli szukasz zmiany tempa, możesz również wypróbować różne tryby w lokalnym trybie wieloosobowym, aby zaspokoić swój apetyt na słodycze, w tym Hot Potato, King of the Hill i Team Deathmatch! Gra jest przyjazna dla początkujących, ale doświadczeni gracze mogą nauczyć się nowych technik i strategii, aby uzyskać przewagę nad wrogami. Więc ćwicz, naucz się gumy i zaskocz swoich przyjaciół swoimi słodkimi umiejętnościami.

Życie Gummy

Ale co sprawia, że ​​jest wyjątkowy? Oto tylko kilka ekscytujących funkcji gry:

  • Świetna fizyka; oczekuj, że każda walka będzie inna.
  • Udoskonalony system chwytania, aby dać graczom większą swobodę ruchu.
  • Kosmetyki! Odblokuj czapki i okulary, aby zachować stylowy styl.
  • 19 różnych map z unikalnymi zagrożeniami środowiskowymi (i sekretami).
  • Ponad 15 żelków do zabawy.

Cieszymy się, że możemy dołączyć do społeczności Xbox i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy walczyć w naszym cudownym, gumowatym świecie.

Życie Gummy

Xbox Live

Życie Gummy

Gry EP


3

$19,99

Ostrzeżenie! Żelki ożyły… i zakręciły się w owocach! Żelki wtargnęły do ​​miasta, są wszędzie: na stadionie piłkarskim, w parku, w fortecy, na wesołym miasteczku, nawet w ulu?! Nie da się oderwać wzroku od nieustannej, wolnej dla wszystkich, gumowatej akcji z ich miękkimi walkami na pięści i słodkimi, ale dzikimi ciosami frajerów. Mówią, że pióro jest potężniejsze niż miecz, ale ponieważ żelki nie mają piór, wykorzystują swoje otoczenie z okropnym skutkiem. A ty myślałeś, że są takie słodkie! PICK AND MIX Tyle żelek do wyboru! Wybierz preferowany smak i wskocz do zabawnych, zwariowanych bitew z przyjaciółmi i rodziną. Może być tylko jeden mistrz, więc pokaż każdemu, kto rządzi cukrem! Jego zwycięzca bierze wszystko, w tym nowo odblokowane żelki do zabawy.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/24/a-gummys-life-available-now/