BlackMilk x Zelda
Obraz: Życie Nintendo

Australijska marka odzieżowa Czarne mleko powrócił z wielokrotnie nagradzanym „Legenda Zeldy” gama, prezentująca spektakularne projekty czerpiące inspirację z sześciu gier z serii Zelda, w tym takich jak Breath of the Wild, Majora’s Mask i Skyward Sword.

Kolekcja została wprowadzona na rynek w zeszłym roku i odbiła się szerokim echem wśród fanów serii, wyprzedając się dość szybko. Następnie BlackMilk zdobył nagrodę za „Najlepszy licencjonowany produkt: odzież/akcesoria do nieruchomości rozrywkowej” na 2021 Licensing International Excellence Awards.

Na tym etapie nie jest jasne, czy ten drugi bieg będzie ostatnim, ale zalecamy, abyś zaczął pękać, jeśli chcesz dodać którykolwiek z tych elementów do swojej kolekcji ubrań, ponieważ mogą one wkrótce zniknąć na zawsze! Sprawdź oficjalną stronę internetową, aby zobaczyć listę wszystkich dostępnych produktów.

Krzycz w komentarzach, jeśli chcesz kupić coś z gamy BlackMilk x Zelda i daj nam znać, którą inną franczyzę chciałbyś zobaczyć, aby uzyskać takie samo traktowanie!

[source blackmilkclothing.com]