Wielkanocna aktualizacja LEGO Bricktales trafi na Switch jeszcze w tym roku


Obraz: Grzmot

LEGO Bricktales ukazało się na Switchu w październiku zeszłego roku i spotkało się z kilkoma niechętnymi recenzjami (sprawdź nasze przemyślenia na dole tego artykułu). Eksplorator biomów z motywem cegieł mógł nie zawładnąć wyobraźnią marki budowlanej, ale to nie powstrzymało dewelopera Clockstone STUDIO przed wymyśleniem bardziej sezonowej zawartości do gry.

Najnowsza ogłoszona aktualizacja będzie koncentrować się na Wielkanocy i zostanie uruchomiona wraz z wakacjami jeszcze w tym roku. Bricktales polega na rozwiązywaniu problemów małych światów w serii dioram LEGO, a nowy wielkanocny świat nie jest wyjątkiem. Tym razem pomożesz zajączkowi wielkanocnemu zrobić czekoladowe jajka, pokonując kilka kurczaków przez różne przeszkody.

Aby uzyskać więcej informacji na temat aktualizacji, sprawdź następujące informacje od wydawcy Thunderful:

Nowe funkcje w tej wielkanocnej aktualizacji obejmują:
– Pięknie wykonana wielkanocna diorama
– Fabuła, w której musisz pomóc zajączkowi uratować Wielkanoc
– 5 nowych puzzli konstrukcyjnych. Cztery z określonymi wyzwaniami i jeden będący otwartą przestrzenią, na której możesz swobodniej budować
– 1 misja zbierania – pisanki będą ukryte w innych istniejących światach, które możesz znaleźć i wykorzystać do zakupu przedmiotów
– 3 nowe elementy garderoby (do kupienia za jaja znalezione przez graczy na świecie)
– 1 nowy utwór muzyczny
– Nowa pozycja w menu informująca o bieżących aktualizacjach

Biom wielkanocny będzie dostępny za darmo dla wszystkich, którzy oczyścili pierwszy świat gry. W parku pojawi się wejście, które zaprowadzi cię do nowego dodatku.

Chociaż wyobrażamy sobie, że poziom bonusowy będzie nadal cierpieć z powodu trudnego schematu sterowania w grze, widok nowych treści dodawanych za darmo jest zawsze miłym znakiem.

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2023/02/lego-bricktales-easter-update-hops-onto-switch-later-this-year