Wiedźmin 3: Dziki Gon Aktualizacja nowej generacji trafi na Xbox Series X|S 14 grudnia


Streszczenie

  • Aktualizacja nowej generacji jest bezpłatna dla wszystkich obecnych posiadaczy Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One.
  • Obejmuje tryby Performance i Quality, ten ostatni implementuje funkcje Ray Tracing.
  • Modyfikacje stworzone przez społeczność oraz dodatki do gry i treści CD Projekt Red są wbudowane w grę.
  • Zawiera bezpłatne DLC inspirowane serią „Wiedźmin” Netflix, w tym nową misję.
  • Postęp krzyżowy pozwala przenosić zapisy z innych platform i na nie.

Przygotuj się na eksplorację mrocznego królestwa fantasy na kontynencie Wiedźmin 3: Dziki Gon Aktualizacja nowej generacji. Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy wcielasz się w rolę Geralta z Rivii, czy też jesteś stugodzinnym weteranem zabijania potworów, jest mnóstwo powodów, by tej zimy zanurzyć się w tym rozległym świecie wyborów i konsekwencji. Aktualizacja nowej generacji dla Xbox Series X|S pojawi się 14 grudnia. Jest bezpłatna dla wszystkich obecnych posiadaczy Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One i jest pełna ulepszeń, nowych funkcji i dodatkowej zawartości, aby przenieść tę ukochaną grę RPG w bardziej nowoczesny kontekst. Zobaczmy więc, co nas czeka!

Po pierwsze, ulepszenia techniczne. Gracze Xbox Series X mogą wybierać spośród trybów Wydajność i Jakość. Wydajność stawia na pierwszym miejscu liczbę klatek na sekundę przy 60 klatkach na sekundę, podczas gdy jakość stawia na pierwszym miejscu wierność wizualną przy 30 klatkach na sekundę. W trybie jakości Ray Tracing wchodzi w grę z globalnym oświetleniem Ray Traced i okluzją otoczenia, zapewniając bardziej realistyczne oświetlenie ogólne i efekty oświetlenia powierzchni. Gracze Xbox Series S mogą wybierać między dedykowanymi trybami 30 FPS i 60 FPS, przy czym pierwszy zapewnia grę z lepszymi teksturami i wyższą rozdzielczością, a drugi zapewnia płynne wrażenia z 60 FPS. Ponadto Xbox Series X korzysta z FidelityFX Super Resolution (FSR), potężnej technologii skalowania, która zwiększa liczbę klatek na sekundę i wykorzystuje algorytm skalowania przestrzennego w celu utrzymania wysokiej jakości obrazu.

Aktualizacja nowej generacji zawiera również zintegrowane mody. Scena modowania dla Wiedźmin 3: Dziki Gon zawsze była dynamiczna i imponująca, a my wyselekcjonowaliśmy wybór modów, aby zawierały ulepszenia o szerokim zakresie, takie jak przerobione tekstury i modele postaci do 4K, odświeżone modele potworów, poprawki błędów wizualnych, ulepszenia immersji, a nawet niespójność map poprawki. Wspaniale było zaimplementować mody stworzone przez społeczność, aby ta wersja gry była tak piękna, spójna i zgodna z nowoczesnymi standardami, jak to tylko możliwe.

Mamy również dodatki do rozgrywki/treści stworzone przez CD Projekt Red we własnym zakresie. Przejrzeliśmy setki modów i próśb społeczności, aby zobaczyć, co byłoby inteligentnym dodatkiem, a efektem jest bardziej usprawniona rozgrywka, z naszymi własnymi ulepszeniami tekstur, modeli postaci i dodanymi przerywnikami filmowymi. Jest ich zbyt wiele, by je tutaj wymienić, ale warto wspomnieć o szybkim rzucaniu znaków, dzięki czemu rzucanie znaków Wiedźmina w walce jest prostsze i bardziej intuicyjne (nie trzeba majstrować przy okrągłym menu i przypadkowo wybierać Yrden, kiedy chcesz Igni), więcej opcji dostosowywania interfejsu użytkownika i map, alternatywna kamera, ulepszenia modeli otoczenia i postaci — ciesz się znacznie lepiej wyglądającą roślinnością — szybsze zbieranie ziół, które pomija okno wyboru łupów, oraz poprawki błędów, które rozwiązują niektóre problemy, o których społeczność była świadoma od dość dawna czasami.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Aktualizacja nowej generacji

Jeśli chodzi o nową zawartość, wiedźmińskie światy zderzają się z darmowymi DLC inspirowanymi serialem „Wiedźmin” Netflix. Wiemy, że będzie to pierwszy raz, kiedy niektórzy gracze będą grać Dzikie polowaniei jest prawdopodobne, że wielu z tych graczy przyjdzie do gry po obejrzeniu serialu akcji na żywo Netflix. Teraz gracze będą mogli wyposażyć się w przedmioty i wyposażenie inspirowane obydwoma sezonami 1 i 2! Mamy dwa nowe zestawy zbroi oraz stalowo-srebrny miecz dla Geralta, alternatywny strój dla Jaskra i nową zbroję dla nilfgaardzkich żołnierzy. Z tą partią darmowych DLC wiąże się zupełnie nowa misja „W cieniu wiecznego ognia”. Te dodatki zapewniają coś fajnego zarówno starym, jak i nowym graczom, łącząc światy serialu i gry, jednocześnie dając doświadczonym graczom świeży sprzęt i nową akcję w postaci zadania. Nawiasem mówiąc, te przedmioty i zadanie pojawią się również na Xbox One!

Kolejną fajną funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest progresja krzyżowa. Gracze Xbox będą teraz mogli bezproblemowo przenosić swoje zapisy na inne platformy dzięki chmurze. Załóżmy, że masz stary zapis sprzed sześciu lub siedmiu lat na Xbox One — cóż, teraz możesz przenieść ten zapis do następnej generacji na Xbox Series X|S i dokończyć grę!

Istnieje wiele innych elementów, które gracze zobaczą, gdy dostaną grę, a grę można zobaczyć w akcji w niedawnej transmisji REDStreams. Ta aktualizacja nowej generacji jest bezpłatna dla wszystkich obecnych posiadaczy konsoli Xbox One. A jeśli posiadasz Edycję GOTY, otrzymasz bezpłatną aktualizację do Edycji Kompletnej, która zawiera rozszerzenia Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. W tej chwili oszczędzaj dużo Wiedźmin 3: Dziki Gon podczas wyprzedaży Xbox w Czarny piątek przed aktualizacją nowej generacji.

To dla nas super specjalne wydanie. Doświadczeni gracze mogą na nowo odkryć to, co kochali w grze, dzięki nowemu obiektywowi nowej generacji, a nowi gracze z zazdrością odkrywają tę epicką grę RPG po raz pierwszy w najlepszy możliwy sposób. Zdecydowanie jest o co zazdrościć!

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku

Xbox Live

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku

CD PROJEKT S.A


548


49,99 USD

9,99 USD

Jeśli kupisz tę grę, 14 grudnia otrzymasz darmową aktualizację nowej generacji! W tym dniu nazwa tego produktu również zmieni się z Game of the Year Edition na Complete Edition. Najczęściej nagradzana gra 2015 roku! Zostań zabójcą potworów do wynajęcia i wyrusz w epicką podróż, aby wytropić dziecko z przepowiedni, żywą broń zdolną do nieopisanej destrukcji. ZAWIERA WSZYSTKIE ROZSZERZENIA I DODATKOWĄ ZAWARTOŚĆ.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Xbox Live

Wiedźmin 3: Dziki Gon

CD PROJEKT S.A


1511


39,99 $

7,99 USD

Jeśli kupisz tę grę, 14 grudnia otrzymasz darmową aktualizację nowej generacji! Wiedźmin 3: Dziki Gon to fabularna gra fabularna nowej generacji z otwartym światem, osadzona w oszałamiającym wizualnie uniwersum fantasy, pełnym znaczących wyborów i wpływowych konsekwencji. W Wiedźminie grasz jako zawodowy łowca potworów, Geralt z Rivii, którego zadaniem jest odnalezienie dziecka z przepowiedni w rozległym otwartym świecie pełnym miast kupieckich, pirackich wysp, niebezpiecznych górskich przełęczy i zapomnianych jaskiń do odkrycia. Cechy: Graj jako wysoko wyszkolony zabójca potworów do wynajęcia Wyszkoleni od wczesnego dzieciństwa i mutowani w celu zdobycia nadludzkich umiejętności, siły i refleksu, wiedźmini są nieufną przeciwwagą dla opanowanego przez potwory świata, w którym żyją. Eksploruj moralnie obojętny otwarty świat fantasy Ogromny, otwarty świat Wiedźmina, stworzony z myślą o niekończących się przygodach, wyznacza nowe standardy pod względem rozmiaru, głębi i złożoności. Ścigaj dziecko z przepowiedni Podejmij się najważniejszego kontraktu, aby wyśledzić dziecko z przepowiedni, klucz do ocalenia lub zniszczenia tego świata.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/23/the-witcher-3-wild-hunt-next-gen-update-hits-xbox-series-xs-on-december-14/