Wideo: Nagranie z rozgrywki Shovel Knight Dig Switch, bezpośrednio z PAX West 2022


Obraz: Gry Klubu Jachtowego

Na początku tego tygodnia Shovel Knight potwierdził, że powróci jeszcze w tym miesiącu 23 września w zupełnie nowej pionowej przygodzie, opracowanej wspólnie przez Yacht Club Games i Nitrome (Bomb Chicken).

Jeśli nowy zwiastun z datą premiery Shovel Knight Dig nie był już wystarczający, mamy teraz trochę materiału Nintendo Life (w rzeczywistości 8 minut), bezpośredni z PAX West 2022, dzięki uprzejmości naszego amerykańskiego producenta i człowieka na ziemi Zion Grassl. I trzeba powiedzieć, że wygląda imponująco. Oto w całej okazałości:

W tej nowej grze gracze mogą spodziewać się spotkania z nowymi przyjaciółmi i wrogami, odwiedzania dziwnych krain oraz skakania, cięcia i kopania w ciągle zmieniającej się przepaści tajemnicy jako Shovel Knight.

Shovel Knight Dig będzie kosztować 24,99 USD lub regionalny odpowiednik na Switchu i Steamie i będzie również dostępne dla subskrybentów Apple Arcade. Co myślisz o tym najnowszym materiale? Czy jeszcze w tym miesiącu obejrzycie nową przygodę Shovel Knighta? Powiedz nam poniżej.

Czytaj więcej:

Źródło : https://www.nintendolife.com/news/2022/09/video-shovel-knight-dig-switch-gameplay-footage-direct-from-pax-west-2022