Weź udział w konkursie Elden Ring firmy Bandai Namco i wygraj!

Weź udział w konkursie Elden Ring i wygraj wspaniałe nagrody

Kreatywny konkurs dla fanów Elden Ring

Bandai Namco rozpoczyna ekscytujący konkurs dla graczy Elden Ring. Tworząc własny zwiastun gry, możesz wygrać niesamowite nagrody, w tym 3-metrowy posąg Messmera Palownika. Uczestnicy mają możliwość zgłoszenia swojego filmu trwającego niecałe 5 minut na oficjalnej stronie konkursu, dzieląc się swoimi doświadczeniami ze świata Elden Ring.

Nagrody godne kreatywności

Oprócz nagrody głównej zwycięzcy kategorii „Najlepsza opowieść”, „Najlepsza akcja” i „Najlepsza reżyseria” otrzymają replikę protezy ręki Maleni w naturalnej wielkości. W innych kategoriach, takich jak najlepsza komedia, najlepsze wykorzystanie dźwięku, najlepszy projekt zbroi i najbardziej oryginalne wykorzystanie wszechświata Elden Ring, zwycięzcy otrzymają replikę hełmu Messmera Palownika.

W konkursie mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a filmy nie mogą przekraczać pięciu minut. Aby się kwalifikowały, muszą zostać przesłane do YouTube.

Wyczekiwany dodatek dla fanów

Czekając na długo oczekiwany dodatek do Elden Ring, Shadow of the Erdtree, który ukaże się 21 czerwca na PC, Xbox i PlayStation, gracze mogą przygotować się na odkrywanie nowych wyzwań i przygód w grze. Hidetaka Miyazaki potwierdził, że będzie to jedyna Rozszerzenie DLC do Elden Ring, bez dalszych aktualizacji planowanych po wydaniu.

Bandai Namco obiecało także zbadać inne obszary poza grami, wypuszczając już niesamowite figurki i zabawną serię mangi opartą na uniwersum Elden Ring.

Źródło: www.gamespot.com