Weź udział w beta testach Zenless Zone Zero i wygraj prawdziwe nagrody!

Deweloper Genshin Impact, miHoYo, oferuje graczom możliwość zapisania się do zupełnie nowego beta-testu swojej nowej gry, Zenless Zone Zero. Gracze, którzy ukończyli 16 rok życia, korzystający z komputerów PC i urządzeń z systemem Android/iOS, mogą już teraz ubiegać się o szansę wzięcia udziału w becie, chociaż miHoYo określa, że ​​test jest dostępny tylko dla ograniczonej liczby kont i że na koniec wszystkie dane zostaną usunięte.

Rejestracja i przygotowanie

Obecnie nie wiadomo, kiedy odbędzie się beta-test ani ile czasu pozostało na rejestrację, ale wszystkie zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie formularza rejestracji wstępnej oraz ankiety udziału w „teście wyrównawczym” » w celu „pomyślnej rejestracji i mają szansę zakwalifikować się do testu wyrównującego”.

Spełnij wszystkie wymagania – zarejestruj się w wersji beta, wypełnij ankietę EQ, śledź oficjalne konta Zenless Zone Zero i Type II w mediach społecznościowych i weź udział w „Un dream that pachnący jak kanapka” – a otrzymasz pięć biletów aby wziąć udział w losowaniu, w którym możesz otrzymać zaproszenie do wersji beta.

Stawką są realne ceny

Jeśli to wszystko brzmi jak mnóstwo kłopotów, aby zagrać w niedokończoną grę, wiedz, że do zgarnięcia są także prawdziwe nagrody, w tym inteligentne urządzenia, zestawy słuchawkowe, aparaty i odznaki.

Źródło obrazu: miHoYo

Aby poznać wszystkie szczegóły, w tym minimalne specyfikacje, przejdź na oficjalną stronę internetową i rozpocznij testowanie. Twórca popularnej gry RPG Genshin Impact słusznie ujawnił swoją nową grę Zenless Zone Zero prawie 18 miesięcy temu. Po wstępnym zwiastunie firma HoYoverse – która zarządza wszystkimi globalnymi operacjami miHoYo poza Chinami – ujawniła, że ​​Zenless Zone Zero to gra RPG akcji i określiła ją jako tytuł urban fantasy i „próbę głębszej eksploracji rozgrywki zorientowanej na akcję.

Źródło: www.eurogamer.net