Wewnątrz Xbox Series X|S Optimized: Kerbal Space Program Enhanced Edition


Jedną z największych zalet całej tej mocy sprzętu jest umożliwienie programistom tworzenia gier zoptymalizowanych pod kątem Xbox Series X|S. Oznacza to, że w pełni wykorzystali unikalne możliwości Xbox Series X|S, zarówno w przypadku nowych tytułów zbudowanych natywnie przy użyciu środowiska deweloperskiego Xbox Series X|S, jak i wcześniej wydanych tytułów, które zostały przebudowane specjalnie dla konsoli. W naszej serii Inside Xbox Series X|S Optimized twórcy ci podzielą się zakulisowymi relacjami o tym, jak optymalizują swoje tytuły pod kątem Xbox Series X|S i co to oznacza dla przyszłości gier. Dzisiaj porozmawiamy z producentem franczyzowym w Private Division Grant Gertz o optymalizacji Kerbal Space Program Enhanced Edition dla Xbox Series X|S.


P: „Co najbardziej ekscytuje Cię w rozwijaniu i przynoszeniu Kerbal Space Program Enhanced Edition do życia na sprzęcie nowej generacji?”

O: Jedna z najlepszych części Kerbal Space Program buduje dzikie, większe niż życie samoloty i statki kosmiczne. Wprowadzenie Kerbal do Xbox Series X|S pozwala graczom zachować stałą liczbę klatek na sekundę i stabilność przy znacznie większej liczbie części, niż było to możliwe wcześniej.

P: Oprócz czerpania korzyści z mocy i wydajności konsoli Xbox Series X|S w celu skrócenia czasu ładowania itp., jakie funkcje konsoli Xbox Series X|S były dla ciebie najbardziej podekscytowane, aby wykorzystać możliwości wykorzystania w rozwoju Kerbal Space Program Enhanced Edition?

O: Inteligentna dostawa miała dla nas kluczowe znaczenie. Chcieliśmy, aby ścieżka aktualizacji przebiegała jak najbardziej bezproblemowo, a Smart Delivery osiąga ten cel.

P: W jaki sposób te ulepszenia wpłyną na wrażenia gracza z Kerbal Space Program Enhanced Edition?

O: Inteligentna dostawa umożliwia graczom płynne przejście z generacji Xbox One na generację Xbox Series X|S. Jeśli grali już w tę grę na Xbox One, zobaczą radykalną poprawę liczby klatek na sekundę, tekstur i ogólnej wydajności gry. Dzięki tym ulepszeniom wydajności będą mogli także budować zupełnie nowe pojazdy i podejmować się jeszcze bardziej złożonych misji.

P: Dlaczego Twój zespół programistów postanowił skupić się na inteligentnym dostarczaniu, wydajności i liczbie części jako obszarach ulepszeń? Kerbal Space Program Enhanced Edition?

O: Od dawna gracze Kerbal Space Program prawdopodobnie zapisuje pliki znacznie ponad 100 godzin. To oznacza dużo ciężkiej pracy i postępu. Zależało nam na tym, aby nasi gracze mogli wnieść ze sobą całą swoją ciężką pracę, kiedy przejdą do nowej generacji. Mogą teraz korzystać z tych samych plików zapisu, aby rozszerzyć wiele godzin spędzonych na misjach, dzięki możliwości budowania bardziej złożonych rzemiosł z mocą konsol Xbox Series X|S.

Kerbal Space Program

P: Jak spodziewasz się fanów Kerbal Space Program Enhanced Edition zareaguje na grę na Xbox Series X|S z tymi ulepszeniami?

Odp.: Jeśli połączysz łatwość, z jaką gracze będą mogli po prostu kontynuować od miejsca, w którym skończyli, dzięki zwiększonej wydajności i wierności oferowanej w wersji Xbox Series X|S KerbalMyślę, że od razu będą chcieli zbudować ten fajny statek lub stację kosmiczną, które zawsze chcieli zbudować, ale były ograniczone ograniczeniami dotyczącymi liczby części na konsolach ostatniej generacji.

P: Które ulepszenie chciałeś wykorzystać najbardziej? Kerbal Space Program Enhanced Edition na Xbox Series X|S?

O: Krótsze czasy ładowania na Xbox Series X|S to ogromny problem, biorąc pod uwagę wielkość statków. Wcześniej, jeśli w pliku zapisu znajdowało się wiele rzemiosł, mogło to zająć looonng okres czasu na załadowanie tych zapisów. Teraz pliki zapisu zostaną uruchomione w ciągu kilku sekund, nawet jeśli w Układzie Słonecznym znajdują się stacje kosmiczne, ogromne statki i inne obiekty. Na pierwszy rzut oka może to nie wydawać się wielkim problemem, ale doświadczeni gracze powiedzą ci, że to całkowicie zmienia rodzaje misji, które można wykonać dzięki rozszerzonej wszechstronności rzemiosła.

Kerbal Space Program

P: Co oznacza inteligentna dostawa dla twojej gry i jak ją wprowadzasz Kerbal Space Program Enhanced Edition do fanów?

Odp.: Inteligentna dostawa ma kluczowe znaczenie dla zaktualizowanej wersji Wersja rozszerzona. Gracze poświęcili setki, a nawet tysiące godzin na określone pliki zapisu i mogli przestać je odtwarzać po prostu z powodu ograniczeń mocy i miejsca na dysku na konsolach ostatniej generacji. Teraz mogą bezpośrednio kontynuować te same pliki zapisu, nad którymi spędzili lata, ale z ulepszoną grafiką, liczbą klatek na sekundę, czasem ładowania i rozszerzonymi możliwościami dla statków, które mogą zbudować.

P: Co umożliwia rozwój konsoli Xbox Series X|S w bieżących lub przyszłych projektach, których nie można było osiągnąć za pomocą poprzedniej generacji konsol?

O: Sama liczba zasobów, które programiści mogą teraz umieszczać w grach bez wpływu na wydajność, oznacza o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać na początku. W grze takiej jak Kerbal Space Program, zmienność i elastyczność tego, co można zbudować, ile ciał niebieskich można umieścić w grze i jak szybko wszystkie się ładują, mają duży wpływ na wrażenia gracza. W nadchodzącym sequelu zasadniczo wpłynęło to nawet na projekt gry. Nie możemy się doczekać, aż gracze Series X|S dostaną w swoje ręce nowe i ulepszone Kerbal Space Program Enhanced Edition!


Kerbal Space Program Enhanced Edition

Xbox Live

Kerbal Space Program Enhanced Edition

Wydział prywatny


190

39,99 USD

W Kerbal Space Program przejmij kontrolę nad programem kosmicznym dla obcej rasy znanej jako Kerbals. Masz dostęp do szeregu części do złożenia w pełni funkcjonalnego statku kosmicznego, który lata (lub nie) w oparciu o realistyczną fizykę aerodynamiczną i orbitalną. Wystrzel swoją załogę Kerbal na orbitę i poza nią (przy jednoczesnym utrzymaniu ich przy życiu), aby badać księżyce i planety w Układzie Słonecznym Kerbol, budując bazy i stacje kosmiczne, aby zwiększyć zasięg swojej ekspedycji. Kerbal Space Program oferuje trzy tryby rozgrywki. W trybie nauki przeprowadzaj eksperymenty kosmiczne, aby odblokować nową technologię i poszerzyć wiedzę o Kerbalkind. W trybie kariery nadzoruj każdy aspekt programu kosmicznego, w tym budowę, strategię, finansowanie, ulepszenia i nie tylko. W Sandbox możesz zbudować dowolny statek kosmiczny, o jakim tylko pomyślisz, ze wszystkimi częściami i technologią w grze. Kluczowe cechy: • Buduj statki kosmiczne, rakiety i pojazdy, używając dowolnej możliwej do wyobrażenia kombinacji części, z których każda ma swoją własną funkcję, która wpłynie na zachowanie statku kosmicznego. • Przejmij pełną kontrolę nad konfiguracją swojego statku, aby wykonywać złożone manewry lotnicze. • Zarządzaj członkami załogi Kerbala, w tym zatrudnianiem, szkoleniem i wysyłaniem ich w kosmos, aby stali się bohaterami. • Odkryj cały system gwiezdny z unikalnymi księżycami i planetami, eksplorując szczegółowe tereny na ogromną skalę. • Wyślij swoją załogę Kerbala poza ich statki na zajęcia „poza pojazdem”. • Dokuj razem statki kosmiczne, aby budować stacje kosmiczne, masywne statki kosmiczne i bazy powierzchniowe na nowych planetach. • Użyj satelitów do skanowania terenu i znajdowania biomów i innych anomalii. • Skonfiguruj sieci komunikacyjne, aby komunikować się między statkiem kosmicznym a Kerbal Space Center. • Badaj i rozwijaj nowe technologie, aby wydobywać cenne informacje i zasoby z całego Układu Słonecznego i wiele więcej! Kerbal Space Program Enhanced Edition jest zoptymalizowany dla graczy konsolowych, zawiera całkowicie przerobiony interfejs użytkownika i nowe sterowanie.

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/09/24/inside-xbox-series-xs-optimized-kerbal-space-program-enhanced-edition/