Wersja reżyserska Ghost of Tsushima trafia na komputery PC z ekskluzywną zawartością

Uwaga miłośnicy gier wideo, firma Sucker Punch ogłosiła, że ​​pecetowa wersja Ghost of Tsushima Director’s Cut będzie dostępna od 16 maja. Ta edycja zawiera pełną wersję gry, dodatek Iki Island, a także internetowy tryb wieloosobowy Legends. Wersja na PC obsługuje monitory ultrawide i jest zoptymalizowana pod kątem rozdzielczości 21:9, 32:9, a nawet 48:9 w przypadku konfiguracji z trzema monitorami.

Zoptymalizowana wydajność

To wydanie zawiera kilka technologii zwiększających wydajność, takich jak NVIIDA DLSS 3 i AMD FSR 3 do zwiększania próbkowania i generowania obrazu. Obsługiwane jest także skalowanie w górę Intel XeSS, podobnie jak DLAA i FSR 3 Native AA firmy NVIDIA.

Dostosowywanie elementów sterujących

Gracze skorzystają z rozbudowanej konfiguracji kontrolerów, umożliwiając ponowne mapowanie i dostosowywanie sterowania za pomocą wejścia Steam. Kontrolera DualSense można używać również w wersji na PC. Zamówienia przedpremierowe na Steamie lub w Epic Games Store będą obejmować bonusowe konie w ramach Nowej Gry Plus, ubrania podróżne i barwniki na zepsuty pancerz.

Inne nadchodzące wydania

Oprócz wydanej w maju wersji reżyserskiej Ghost of Tsushima Sony planuje także wypuszczenie 21 marca Horizon Forbidden West Complete Edition na komputery PC. Gra Ghost of Tsushima została wydana w lipcu 2020 roku na PS4, a wersja Director’s Cut pojawiła się na PS4 i PS5 w sierpniu 2021 roku.

Źródło: www.gamespot.com