Wersja demo New Soulslike Wo Long: Fallen DynastyDeweloper Nioh, Team Ninja, udostępnił wersję demonstracyjną swojej nadchodzącej gry Soulslike Wo Long: Fallen Dynasty, umożliwiając graczom na PlayStation 5 i Xbox Series wcześniejsze wypróbowanie nowej gry.

Pubkisher Koei Tecmo ogłosił tę wiadomość podczas Tokyo Game Show, a znawca branży Nibel (poniżej) potwierdził, że demo jest już dostępne do pobrania na całym świecie.

Chociaż pełna gra będzie również dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC, demo jest ograniczone tylko do dwóch konsol nowej generacji.

Akcja Wo Long: Fallen Dynasty toczy się w mroczniejszej wersji okresu Trzech Królestw w Chinach i ma być tak samo wymagająca, jak inne gry Souls, a konkretnie dwie gry Nioh od Team Ninja. Producent Fumihiko Yasuda powiedział wcześniej IGN, że „Wo Long ma większą skalę w porównaniu do naszych poprzednich gier osadzonych w Japonii, co pozwoliło nam pokazać bardziej surowy i mroczny świat.

„To samo można powiedzieć o poziomie trudności. Bez wątpienia będzie to niezwykle wymagająca i wymagająca gra, ale wymyśliliśmy nowe sposoby podejścia do tego poziomu trudności”.

Po raz pierwszy ogłoszono ją w czerwcu na Xbox i Bethesda Games Showcase, a nowy zwiastun rozgrywki w sierpniu pokazuje więcej gry w akcji. W związku z tym gra wydaje się być dość odległa, czego dowodem jest wypuszczone dziś demo i oczekuje się, że zostanie wydane w drugim kwartale 2023 roku.

Ryan Dinsdale jest freelancerem IGN. Cały dzień będzie mówił o Wiedźminie.

Źródło : https://www.ign.com/articles/new-soulslike-wo-long-fallen-dynasty-gets-a-demo