Wersja beta Battlefield 2042 ma już „kilka miesięcy”Wersja beta Battlefield 2042 już się rozpoczęła dla członków EA Play i klientów przedpremierowych. Jednak według jego twórcy, DICE, kompilacja, na której działa, to starsza wersja gry, która ma już kilka miesięcy.

Jak zauważył VGC, jeden z głównych menedżerów społeczności EA niedawno napisał na Twitterze o kompilacji, której gracze obecnie doświadczają podczas otwartej bety 2042.

„Nasza otwarta beta ma już kilka miesięcy” – czytamy w tweecie. „Dopracowujemy go i ulepszamy, aby upewnić się, że jest reprezentatywny dla gry, którą zbudowaliśmy, ale oczywiście codziennie wprowadzamy ulepszenia, zmiany i ulepszenia przez cały czas”.

Podczas gdy studio wciąż się uczy i otrzymuje informacje zwrotne przez cały okres otwartej bety, dyrektor generalny DICE, Oskar Gabrielson, podał nieco więcej szczegółów na temat zmian, które nie są widoczne w wersji beta gry. „Zrobiliśmy niesamowite postępy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, w tym ulepszenia grafiki i stabilności, które nie trafiły do ​​​​kompilacji Open Beta” – powiedział Gabrielson na Twitterze.

W ramach tego samego wątku tweetów Gabrielson dodatkowo uzasadnił niedawną decyzję studia o opóźnieniu Battlefield 2042, wyjaśniając, że wykorzystuje czas, aby poczynić dobre postępy w grze przed jej uruchomieniem we wczesnym dostępie. „Chcemy, aby wszyscy wiedzieli, że w ostatnich tygodniach poprzedzających premierę robimy ogromne postępy i jesteśmy bardzo skoncentrowani na dostarczaniu niesamowitych wrażeń, gdy wczesny dostęp rozpocznie się 12 listopada” – podsumował.

Jeśli chodzi o otwartą wersję beta Battlefield, EA opublikowało listę często zadawanych pytań i znanych problemów, w których gracze mogą dowiedzieć się więcej o problemach, o których zespół jest świadomy w grze. Zgodnie ze stroną, lista będzie aktualizowana w ciągu tygodnia i obecnie zawiera szereg problemów, w tym problemy z połączeniem z serwerem, drobne problemy z grafiką, wydajnością i grafiką, a także funkcje, które zespół obecnie wyłączył, takie jak tryb HDR na PC.

Battlefield 2042 wejdzie w fazę wczesnego dostępu na cały tydzień przed pełną premierą 19 listopada. Aby dowiedzieć się więcej o grze, zapoznaj się z naszymi praktycznymi wrażeniami z jej wersji beta. Tymczasem, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak Battlefield 2042 działa na konsolach ostatniej generacji, zapoznaj się z tym artykułem pokazującym, jak gra się w grę na Xbox One.

Jared Moore jest niezależnym pisarzem dla IGN, który obecnie walczy z wersją beta Battlefield 2042. Możesz śledzić jego czas z włączoną grą Świergot.

Source : https://www.ign.com/articles/battlefield-2042-beta-few-months-old