Weekendowy wojownik – wskazówka na temat play-offów


Gratulacje, udało ci się przejść w połowie kwietnia w roku 2022 n.e., a wciąż jest wiele do zrobienia. W tym tygodniu Informator gry była ekscytująca, ponieważ ogłosiliśmy nasze najfajniejsze jak dotąd wydanie, zawierające Evil Dead: The Game na okładce, wyłączyliśmy przedpremierową nową kartę Magic, uszeregowaliśmy 10 najlepszych gier Lego, a nasz własny Jason Guisao zrecenzował tę wspaniałą nową grę przygodową , Norco. Przyszły tydzień zapowiada się równie ekscytujący, jeśli nie bardziej. Ale zanim przejdziemy do przyszłego tygodnia, mamy cały weekend na spędzenie! Oto jak Informator gry pracownicy chcą spędzić kilka następnych dni:

Kimberley Wallace – Po kilku trudnych dniach złego samopoczucia, jestem gotowy na to, by w ten weekend odpuścić. Naprawdę się wkręciłem Tokio Vice na HBO Max, opartym na książce Jake’a Adelsteina o tym samym tytule, która opowiada o japońskiej yakuzie i jego czasach jako reportera w Japonii. Historia Adelsteina jest szalona (i PRAWDZIWA) i jak dotąd program HBO świetnie sobie radzi, pokazując różnice kulturowe, jeśli chodzi o prasę, policję, a nawet oczekiwania dotyczące pracy. Poza tym mam trochę komiksów do nadrobienia. śledzę Próba Amazonek wydarzenie crossover, które obejmuje wiele tytułów Wonder Woman, a ja naprawdę zagłębiam się w całą historię. Kupiłem dwie książki Wonder Woman Historia o Amazonkach. BTW, czy wspomniałem, jak bardzo jestem podekscytowany, że trwają prace nad grą Wonder Woman? Wreszcie, Bulls rozpoczynają mecz play-off przeciwko Bucks w niedzielę. Chociaż boję się mieć nadzieję, wiem, że ta drużyna może robić wspaniałe rzeczy, nawet jeśli ich gra ostatnio nie była świetna. Tablica jest czysta, CZAS, ABY POKAZAĆ SIĘ DUŻE BYKI!

Marcus Stewart – Myślę, że to sprawdzę Jeż Sonic 2 film, o którym dzieci mówią. Nie jestem pewien, czy słyszałeś, ale ten pierwszy film był miłą niespodzianką, więc naprawdę nie mogę się doczekać, by doświadczyć Idrisa Knucklesa. Planuję również kontynuować moją surrealistyczną i zabawną podróż przez Norco, uderzając głową w najbardziej zagadkowe zagadki Tunic, zanim wygram grę na dobre. Och, i Pierścień Eldena. Zawsze jest Pierścień Eldena.

Jill Grodt – Właśnie mieliśmy głównego programistę Tunic, Andrew Shouldice’a, na Game Informer Show, co było świetne! Tyle że… teraz chcę wrócić przez Tunicę, mimo narastających zaległości. Tak więc w ten weekend może wskakuję z powrotem do niezależnej gry prowadzonej przez lisy, ale mam nadzieję, że znajdę też trochę czasu, aby sprawdzić Tiny Tina’s Wonderlands, Norco, Kirby and the Forgotten Land, Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Weird West, i może kilka innych tu i tam. To powinno zająć tylko weekend, prawda?

Brian Shea – W ten weekend zamierzam zakończyć grę w moim pierwszym sezonie od marca do października w MLB The Show 22 (to jedyna szansa, jaką moje Orioles mają na wygranie World Series w moim życiu). Potem mogę uruchomić Road to the Show, a może wrócić do Elden Ring. Oczywiście zawsze wołają mnie Lego Gwiezdne Wojny i Tunika, a ja wciąż nie uruchomiłem Kirby i Zapomnianej Krainy poza demo.

John Carson – To mój drugi rok, w którym troszczę się o play-offy NBA, a moi RZĄDZĄCY, OBRONNI, NIEKwestionowani MISTRZOWIE NBA, MILWAUKEE BUCKS, są gotowi, by zostać powtórnymi mistrzami. Droga zaczyna się w niedzielę, a ja będę obserwował każdą sekundę meczu, jaką mogę. W zeszły weekend wraz z przyjacielem przedstawiliśmy kilku osobom format Magic’s Commander i wszystko poszło tak dobrze, że gramy ponownie w sobotę (po raz kolejny krzycz do Lodestone Coffee and Games). Warzyliśmy cały tydzień i będzie kilka pikantnych nowych talii do wypróbowania. A propos Magic, nadrobię zaległości w przedpremierowym przedpremierowym programie Loading Ready Run Streets of New Capenna, kiedy wrócę do domu. Kiedy w ten weekend nie będę zajmował się koszykówką i magią, będę dzielić swój czas między dwie gry MMO, Final Fantasy XIV (w tym tygodniu pojawiła się nowa łatka. Świetnie, zagraj!) i World of Warcraft (zapowiedź nowego dodatku już we wtorek).

Alex Stadnik – Rodzina mojej narzeczonej jest w mieście, więc jestem pewien, że moje godziny grania będą ograniczone. Uwielbiam, kiedy przychodzą do miasta, ponieważ oznacza to, że nadszedł czas na grę planszową. Piszę już moją przemowę zwycięstwa, kiedy gramy w Ticket To Ride. Po tym jednak, kiedy w końcu wyrzucili mnie za zbyt dużą wygraną, chciałbym zakończyć moją grę Kirby’ego i Zapomnianej Krainy. Ponadto, pierwszy mecz play-off Minnesoty Timberwolves od czterech lat jest w sobotę, więc wiesz, że będę tracił rozum, oglądając KAT na 40.10.15. Wilki w 7.


A teraz twoja kolej! Jakie masz plany na nadchodzący weekend? Czy obserwujesz początek play-offów, tak jak niektórzy z nas? Czy jest jakaś gra, którą kochasz i chcesz wykrzyczeć? Czy będziesz cieszyć się filmami, muzyką, komiksami, książkami lub restauracjami? Opowiedz nam o tym w komentarzach! Życzę wszystkim miłego weekendu!Źródło : https://www.gameinformer.com/weekend-warrior/2022/04/15/weekend-warrior-tip-off-on-the-playoffs