Weekendowa aktualizacja gier: film Legend of Zelda, Metal Gear Solid 4, Ghost Trick

Zanurz się w świat gier wideo z redaktorami Nintendo Life

Po monumentalnym ogłoszeniu na początku tego tygodnia nadchodzącego filmu Legend of Zelda, zapragnąłem ponownie zagrać w Tears of the Kingdom, mając nadzieję, że w końcu dotrę do końca gry. Naprawdę staram się to osiągnąć, wiesz?

Dodatkowo gram obecnie w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots na PS3. Po ukończeniu MGS2 i 3 z Master Collection chcę zakończyć przygodę z Solid Snake’em, a czwarta część jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych. Ma niezwykle długie przerywniki filmowe i jest trochę zbyt pobłażliwy, ale uwielbiam mechanikę OctoCamo i niesamowite walki z bossami.

Gry, o których myślą nasi redaktorzy w ten weekend

W ten weekend w końcu zamierzam zagłębić się w Ghost Trick: Phantom Detective. Może już w czerwcu mówiłem, że w to zagram, ale tym razem naprawdę to się stanie. Mam nadzieję, że…

Poza tym mógłbym też wrócić na chwilę do Tears of the Kingdom po tym, jak głupio wziąłem ją na minutę lub dwie w tym tygodniu i szybko odkryłem około 3000 innych rzeczy, które chciałbym zrobić. Nigdy nie ukończę tej gry i nie przeszkadza mi to.

Lista załadowanych gier naszego zastępcy redaktora

Aktualnie mam mnóstwo zajęć, może nawet za dużo. Wciąż mam wiele do zrobienia w Star Ocean: The Second Story R, ​​ale jakże to świetna przeróbka. W końcu dostałem też fizyczną kopię Baten Kaitos I & II HD Remaster, więc myślę, że się w nią zagłębię.

Z drugiej strony, w ten weekend muszę sprawdzić nowe tory w Mario Kart 8 Deluxe, a moja pierwsza pielgrzymka sprawiła, że ​​zapragnąłem bardziej brutalnej akcji w stylu Metroidvanii, więc kupiłem w promocji Blasphemous II. Jak ja to wszystko zmieszczę? Brak pomysłu! Miłego weekendu wszystkim.

Szalony wyścig o gry roku dla naszego redaktora naczelnego

Ten weekend będzie dla mnie maratonem gier, które są kandydatami do gry roku. W zeszłym tygodniu uderzyłem w ścianę z bossem w Sonic Superstars, więc muszę wrócić i go pokonać. Wciąż mam wiele światów do odkrycia, morze gwiazd do nawigacji, nie mogę się doczekać gry w COCOON i od tygodni nosiłem się z zamiarem założenia Raindrop Sprinters.

Jednakże pojawienie się amiibo Zeldy i Ganondorfa z Tears of the Kingdom sprawiło, że w tym tygodniu wróciłem do TOTK, co rozproszyło mnie na kilka godzin. Mam jeszcze do odwiedzenia lochy regionu Gerudo i nie spieszy mi się. Prawdopodobnie najlepiej unikać Hyrule, jeśli chcę sprawdzić inne rzeczy z mojej listy. Życzę wszystkim miłego weekendu.

Polecane gry dla naszego współtwórcy

Zakończę moje doświadczenie z Zero Fire z M2. To definitywny dowód na to, że Toaplan był mistrzem nie tylko pionowych, ale i poziomych shmupów (choć przyznaję, że z oryginalnymi wersjami arcade miałem trudności, obie gry są super hardcorowe). Wybrałem Sanabi zaintrygowany stylem graficznym gry, wygląda na kolejną świetną platformówkę refleksyjną do dodania do kolekcji. Miłym zaskoczeniem okazał się także Air Twister. Chociaż całe doświadczenie jest krótkie i powtarzalne, wysublimowane efekty wizualne Valensii i niesamowita ścieżka dźwiękowa mnie urzekły. Mam nadzieję, że skończę to w ten weekend.

Gra tygodnia to Ridge Racer 2, gra na PSP z 2006 roku, w którą z jakiegoś powodu nigdy wcześniej nie grałem. Kolejne wyraźne przypomnienie, że na Switchu nie ma gier z tej serii, co wraz z serią Ace Combat nadal stanowi ogromną lukę w skądinąd fantastycznej bibliotece konsoli. Większe szczęście na następcy Switcha? Miejmy nadzieję, że Namco się zgodzi.

Zabawne projekty naszego współtwórcy

W ten weekend, choć pewnie pogram więcej w Slay the Spire na swoim Switchu, to postaram się też znaleźć czas, żeby w końcu, wreszcie zagrać w Baldur’s Gate 3. Właśnie wyszedł Cuisineer, na który czekałem wieki, ale może poczekam na wersję na Switcha, bo aktualnie mam ogromną listę gier czekających!

Takie są nasze plany, a co u Was? W poniższej ankiecie powiedz nam, na którą grę się wybierasz, a następnie podziel się w komentarzach, co jeszcze zaplanowałeś!

Źródło: www.nintendolife.com