Weekend z darmowymi grami wideo: Dragon Ball Xenoverse 2, Skull & Bones i Modern Warfare III!

Na fanów gier samochodowych i Dragon Ball czeka w ten weekend nie lada gratka w ramach Dni darmowej gry! Assetto Corsa Competizione i Dragon Ball Peaceful).

Skorzystaj ze wszystkich ofert!

Ponadto Call of Duty Modern Warfare III (tylko tryb wieloosobowy/zombie) jest bezpłatny dla wszystkich członków Xbox od 10:00 czasu PT w czwartek 30 maja do 10:00 czasu PT w poniedziałek 3 czerwca. (Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate nie są wymagane) na Dni darmowej gry dla wszystkich!

Jak zacząć grać

Znajdź i zainstaluj gry na poszczególnych stronach szczegółów w witrynie Xbox.com. Kliknij, aby przejść do sklepu Microsoft Store, gdzie musisz się zalogować, aby zobaczyć opcję instalacji w ramach subskrypcji Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox i przejdź do kolekcji Dni darmowej gry na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S.

Kontynuuj przygodę

Kup grę i inne edycje ze zniżką i kontynuuj grę, zachowując swój Gamerscore i osiągnięcia zdobyte podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty, wartości procentowe i dostępność tytułów mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Źródło: news.xbox.com