Weekend darmowej gry: Crime Boss, Cities Skylines – Remastered, From Space i Destiny 2 oferowane członkom Xbox Game Pass.

Czeka Cię pracowity weekend z grami wideo w ramach Dni darmowej gry!

W ten weekend gry Crime Boss: Rockay City, Cities Skylines – Remastered i From Space będą dostępne dla członków Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate od 12:01 czasu PDT w czwartek 9 maja do 23:59 w niedzielę 12 maja. PDT.

Ponadto rozszerzenia do Destiny 2, w tym Shadowkeep, Beyond Light i The Witch Queen, są bezpłatne dla wszystkich członków Xbox od 7 maja do 4 czerwca (Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate nie są wymagane).

Xbox Game Pass Core zapewnia graczom dostęp do naszej zaawansowanej sieci dla wielu graczy, wyselekcjonowanej kolekcji ponad 25 gier, w które można grać ze znajomymi na całym świecie, oraz ekskluzywnych ofert dla członków!

Jak zacząć grać

Znajdź i zainstaluj gry na stronie szczegółów każdej gry w witrynie Xbox.com. Kliknij, aby przejść do sklepu Microsoft Store, gdzie musisz się zalogować, aby zobaczyć opcję instalacji w ramach członkostwa Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate. Aby pobrać na konsolę, kliknij kartę Subskrypcje w sklepie Xbox i przejdź do kolekcji Dni darmowej gry na konsoli Xbox One i Xbox Series X|S.

Kup grę i inne edycje po obniżonej cenie przez ograniczony czas i kontynuuj grę, zachowując swój Gamerscore i osiągnięcia zdobyte podczas wydarzenia! Należy pamiętać, że rabaty, wartości procentowe i dostępność tytułów mogą się różnić w zależności od tytułu i regionu.

Dni darmowej gry (wymaga subskrypcji Game Pass Core lub Game Pass Ultimate)

Szef przestępstwa: Skaliste miasto
Zagraj w Crime Boss: Rockay City za darmo! W tę kooperacyjną, zorganizowaną grę polegającą na napadzie można grać solo w kampanii dla jednego gracza lub ze znajomymi w trybie dla wielu graczy. Zacznij robić postępy i zdobywać nagrody w nowym systemie postępów oraz ciesz się mnóstwem nowej zawartości z naszej najnowszej aktualizacji.

Cities: Skylines – zremasterowane
Cities: Skylines – Remastered daje ci kontrolę nad rozwijającym się miastem, od jego powstania po zaspokajanie zmieniających się potrzeb tysięcy obywateli. Projektuj, buduj i zarządzaj miastem swoich marzeń, od usług publicznych po politykę obywatelską, i podejmij wyzwanie przekształcenia się z prostego miasta w tętniący życiem ośrodek metropolitalny.

Z kosmosu
From Space to strzelanka akcji przeznaczona dla jednego gracza, przeznaczona do współpracy i przeznaczona dla drużyn składających się z maksymalnie czterech graczy. Podejmij wyzwanie uwolnienia Ziemi od inwazji obcych wraz ze swoimi przyjaciółmi, używając ogromnej broni w postapokaliptycznym świecie z niesamowicie stylizowaną grafiką. Apokalipsa nigdy nie była tak zabawna!

Dni darmowej zabawy dla wszystkich

Destiny 2: Kolekcja Dziedzictwo (2023)
Podczas miesiąca otwartego dostępu do rozszerzeń Destiny 2 możesz grać w Shadowkeep, Beyond Light i The Witch Queen, a także we wszystkie sezony Roku 6. Ciesz się nowym, zaktualizowanym doświadczeniem New Light, eksplorując Kosmodrom lub przejdź prosto i dołącz do znajomych. Miesiąc otwartego dostępu kończy się wraz z premierą The Final Shape, ale wszelkie zebrane nagrody są Twoje.

Nie przegap tych ekscytujących Dni darmowej gry dla członków Xbox Game Pass Core i Xbox Game Pass Ultimate! Dowiedz się więcej o Dniach bezpłatnej gry i zaglądaj na Xbox Wire, aby poznać nadchodzące Dni bezpłatnej gry i najnowsze wiadomości o grach Xbox.

Źródło: news.xbox.com