Według ESRB Gotham Knights wkrótce pojawi się na Nintendo Switch.

Nigdy nie zgadniesz, na której konsoli pojawi się Gotham Knights! Chociaż w tę grę można było jak dotąd grać tylko na PC, PS5 i Xbox Series X, wygląda na to, że RPG akcji pojawi się także na Nintendo Switch. Aktualizacja ESRB, północnoamerykańskiego organu klasyfikacyjnego, wspomina teraz o konsoli Nintendo Switch. Doskonała wiadomość dla fanów gry, którzy już niedługo będą mogli zagrać w nią na tej popularnej platformie.

Wiadomość ogłoszona na Reddicie

Uważni użytkownicy subreddita Gaming Leaks and Rumors zauważyli tę informację. Lista platform, na których dostępna jest gra, została zaktualizowana i obejmuje Nintendo Switch. W klasyfikacji gry nie zmieniły się żadne inne szczegóły, poza tą małą niespodzianką dla posiadaczy hybrydowej konsoli Nintendo.

Gra akcji-RPG dla doświadczonych graczy

Gotham Knights zostało ocenione przez ESRB jako Teen ze względu na brutalne treści, krew, sceny walki i odniesienia do alkoholu. Gra zawiera realistyczną animację walki, a nawet sekcję zwłok w grze. Koktajl elementów, który z pewnością przypadnie do gustu graczom poszukującym bardziej dojrzałych wrażeń.

Natywna wersja na Nintendo Switch

Co ciekawe, ESRB zazwyczaj nie ocenia wersji gier w chmurze. Sugeruje to, że wersja Gotham Knights na Nintendo Switch będzie wersją natywną gry, a nie wersją strumieniową. Dzięki temu gracze będą mogli cieszyć się grą bezpośrednio na swojej konsoli, bez konieczności korzystania z usługi przesyłania strumieniowego.

Przecieki dotyczące innych gier Nintendo

Znany przeciekacz, Pyoro, podzielił się ostatnio kilkoma sekretami dotyczącymi Nintendo. Wśród plotek mowa o Super Princess Peach, Mario vs. DK i F-Zero 99. Wygląda na to, że Nintendo wciąż szykuje dla nas wiele niespodzianek w związku z kolejnymi zapowiedziami podczas prezentacji Nintendo Direct.

Ponadto dzisiaj dowiedzieliśmy się, że IMDA, singapurski organ oceniający, przyznała ocenę niezapowiedzianej premierze Horizon Forbidden West. Kompletna edycja gry, obejmująca grę podstawową i rozszerzenie Burning Shores, otrzymała ocenę „Dojrzałe 18” ze względu na „odniesienia seksualne”. Gracze wkrótce będą mogli odkryć tę pełną wersję gry na wybranej przez siebie konsoli.

Źródło: www.eurogamer.net