Wczesna premiera Suicide Squad rozpoczyna się w poniedziałek wieczorem na konsolach i we wtorek na Steamie

Prezentacja „wczesnego dostępu” Legionu Samobójców

Okres wczesnego dostępu do Suicide Squad zacznie być dostępny na całym świecie późnym wieczorem w poniedziałek wieczorem na konsolach (oraz o 10:00 czasu polskiego we wtorek na Steamie), co oznacza, że ​​będzie on oficjalnie dostępny, mówiąc wirtualnie. Niestety, nie mamy od razu recenzji nowej gry typu looter shooter firmy Rocksteady w ramach usługi, ponieważ kody nie zostały wysłane z wyprzedzeniem – w rzeczywistości Warner Bros. Games poinformowało IGN, że po prostu odmówiło przesłania nam kodów. Jest to rozczarowujące, ponieważ zawsze staramy się, aby pełna recenzja ważnej gry była dostępna dla Was po premierze, ale mieści się to w zakresie praw WB, ponieważ wysyłanie kodów recenzyjnych nie jest obowiązkiem ani czymś, co uważamy za oczywiste. Kupimy własne egzemplarze i rozpoczniemy ciągłe recenzje, przewodniki i inne materiały zaraz po ich premierze, a potem podzielimy się naszymi przemyśleniami tak szybko, jak to możliwe. Dziękuję za cierpliwość ! W przypadku braku recenzji sugerujemy sprawdzenie naszej zapowiedzi Legionu samobójców: Kill the Justice League wydanej na początku tego miesiąca. Chociaż nasz redaktor był optymistą co do potencjału przerywników historii i postaci, ostatecznie pozostawił tę sesję pod mniejszym wrażeniem, niż się spodziewał. Może pełna gra będzie zachowywać się lepiej! Jeśli od razu wskoczysz, nie zapomnij podzielić się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Dlaczego nie ma recenzji?

Warner Bros. Firma Games odmówiła dostarczenia IGN kodów recenzji umożliwiających „wcześniejszy dostęp” do Legionu samobójców, uniemożliwiając zespołowi natychmiastowe napisanie recenzji. Nie jest to jednak niczym niezwykłym i nie oznacza, że ​​gra nie ma żadnej wartości. IGN nie może się doczekać, aby podzielić się naszymi przemyśleniami tak szybko, jak to możliwe.

Proces pisania recenzji

Zespół IGN planuje zakup własnych kopii gry oraz rozpoczęcie testowania i pisania recenzji zaraz po jej premierze. Dzięki temu każdy będzie miał jasny pogląd na to, co ma do zaoferowania „wczesny dostęp” Legionu Samobójców.

Źródło: www.ign.com