Wciel się w Super Saiyanina w Dragon Ball FighterZ z Xbox Game Pass


Przygotuj się do walki, FighterZ! Dragon Ball FighterZ, doceniona przez krytyków bijatyka 2D, pojawi się na Xbox One i Xbox Series X|S w ramach subskrypcji Xbox Game Pass już 21 października!

Dragon Ball FighterZ narodził się z tego, co sprawia, że ​​seria Dragon Ball jest tak kochana i sławna: niekończących się spektakularnych walk z jej wszechmocnymi wojownikami. Partnerstwo z Arc System Works, Dragon Ball FighterZ maksymalizuje wysokiej klasy grafikę anime i zapewnia widzom na całym świecie łatwą do nauczenia, ale trudną do opanowania grę walki.

Dragon Ball FighterZ posiada dynamiczny system tagów/wsparcia 3vs3, który pozwoli Ci trenować wielu wojowników i opanować więcej niż jeden styl walki. Dzięki dużej liczbie ukochanych postaci możesz stworzyć swój wymarzoną drużynę z ulubionymi przez fanów Z Fightersami, takimi jak Goku, Vegeta i Piccolo. Możesz także mieszać i łączyć ze złoczyńcami, takimi jak Frieza, Cell i Majin Buu. Kombinacje są nieograniczone! Niektóre kombinacje postaci mogą również odblokować specjalny dialog przed walką między członkami własnej drużyny lub postaciami z drużyny przeciwnej. Zachęcamy do wypróbowania różnych kombinacji, aby naprawdę doświadczyć tego, co czyni tę grę wyjątkową.

Aby pomóc Ci opanować te zabójcze kombinacje, sprawdź tryby treningowe, do których można uzyskać dostęp z lobby. Nowicjusze w grze skorzystają z szybkiej rundy w trybie samouczka bitwy, który wprowadza graczy w podstawową mechanikę bitwy. Stamtąd tryby Treningu i Wyzwania Kombinowanego będą nieocenionymi narzędziami, które pomogą Ci zdobyć przewagę nad przeciwnikami.

Dragon Ball FighterZ

Epicka walka to nie jedyna rzecz Dragon Ball FighterZ oferuje. Fani serii mogą również podziwiać słynne sceny z anime wiernie odwzorowane w 60fps i rozdzielczości 1080p. Wykorzystując moc silnika Unreal i utalentowany zespół Arc System Works, Dragon Ball FighterZ to wizualny tour-de-force, który jest tak samo przyjemny dla oka, jak i do grania.

Subskrybenci Xbox Game Pass Now mają do czynienia z jedną z najlepszych bijatyk dekady! Niezależnie od tego, czy jesteś wieloletnim fanem Dragon Ball, czy nowicjuszem, Dragon Ball FighterZ ma coś dla każdego. Do zobaczenia na polu bitwy!

Source : https://news.xbox.com/en-us/2021/10/19/go-super-saiyan-in-dragon-ball-fighterz-with-xbox-game-pass/