Watch Dogs: gra wideo firmy Ubisoft wkrótce zostanie zaadaptowana na ekrany kin.

Watch Dogs, należąca do firmy Ubisoft seria gier wideo science-fiction o hackerskich światach, będzie najnowszą z rosnącej listy gier wideo, które doczekają się adaptacji filmowej z udziałem aktorki Talk to Me Sophie Wilde, która podobno prowadzi rozmowy w sprawie zagrania w tę grę. główną rolę.

Obejrzyj film Psy w przygotowaniu

Według Deadline film Watch Dogs wyreżyseruje reżyser Mathieu Turi (który obecnie adaptuje dla telewizji A Plague Tale) na podstawie scenariusza Christie LeBlanc – scenarzysty francuskiego thrillera science-fiction Oxygen dla Netflix w 2021 roku.

Prace nad filmem Watch Dogs trwają w New Regency Productions, ale poza potencjalnym zaangażowaniem Sophie Wilde i dość oczywistej wzmianki Deadline, że będzie on „w uniwersum serii Ubisoft”, szczegóły są ograniczone.

Oryginalna adaptacja

Filmowa adaptacja Watch Dogs to być może nietypowy wybór, biorąc pod uwagę fakt, że serial nie wykreował prawdziwej osobowości ani nie wywarł znaczącego wpływu podczas trzech odsłon. Jej najnowsza odsłona, Watch Dogs: Legion, ukazała się w 2022 roku, a Eurogamer nazwał ją „mroczną, pełną błędów opowieścią o formule Ubisoftu” i „próbą pozbawioną charakteru”.

Inne adaptacje w toku w Ubisoft

Jednak nie jest to jedyna adaptacja Ubisoftu, nad którą pracujemy; Netflix pracuje obecnie nad aktorską serią Assassin’s Creed, filmową wersją Tom Clancy’s The Division, a także animowanymi adaptacjami Splinter Cell i Far Cry. Platforma streamingowa potwierdziła niedawno, że trwają prace nad drugim sezonem niezwykle zabawnego zeszłorocznego remiksu Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix – czegoś w rodzaju krwawej orgii z równoległych wszechświatów na własność Ubisoftu.

Źródło: www.eurogamer.net