Warner Bros. Odkrycie rozczarowane Legionem samobójców: Kill The Justice League

Warner Bros. Dyrektor generalny Discovery, David Zaslav, powiedział, że premiera Legionu samobójców: Kill The Justice League była „rozczarowująca” dla firmy. Poczynił tę uwagę podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej wyników finansowych Warner Bros. za pierwszy kwartał. Discovery, odnotowując, że według IGN przychody z gier firmy znacznie spadły w porównaniu z ubiegłym rokiem.

Legion samobójców: Zabij Ligę Sprawiedliwości, która ma kłopoty

Legion samobójców: Kill The Justice League prawdopodobnie nigdy nie sprawdziłby się dobrze w dziale gier Warner Bros.”. Odkrycie w porównaniu z zeszłorocznymi przychodami branży, które zostały wzmocnione przez premierę Hogwarts Legacy, najlepiej sprzedającej się gry 2023 roku i pierwszej gry innej niż Call of Duty, która utrzymała to miejsce od lat. Mimo to, jak powiedzą zarówno krytycy, jak i gracze, Legion samobójców: Kill The Justice League był rozczarowującym wydawnictwem Rocksteady Studios, zespołu odpowiedzialnego za serię Batman: Arkham.

Znaczące straty finansowe

Po tym, jak Zaslav nazwał grę rozczarowującą, dyrektor finansowy Warner Bros Gunnar Wiedenfels z Discovery dodał: „Począwszy od studiów, spadek o ponad 400 milionów dolarów rok do roku w pierwszym kwartale wynikał przede wszystkim z bardzo ostrej konkurencji, z jaką musieliśmy się zmierzyć w grach, w porównaniu z sukcesem Dziedzictwa Hogwartu w zeszłym roku w pierwszym kwartale, w związku z rozczarowującą premierą Legionu samobójców w zeszłym kwartale, co spowodowało zmniejszenie EBITDA (zysku przed odsetkami, podatkami, amortyzacją) o 200 milionów dolarów w pierwszym kwartale. »

Stracono mnóstwo pieniędzy, a biorąc pod uwagę stan branży gier w tym roku, trudno nie martwić się tym, jak radzi sobie Rocksteady po Legionie samobójców. Biorąc pod uwagę zamykanie studiów z lewej i prawej strony oraz zwolnienie w tym roku ponad 10 000 pracowników w całej branży gier, nie byłoby zaskoczeniem (choć rozdzierającym serce), gdyby Rocksteady stanęło w obliczu redukcji etatów. Miejmy nadzieję, że tak się nie stanie.

Dowiedz się więcej o grze

Aby uzyskać więcej informacji na temat gry, przesłuchaj pełne podsumowanie Legionu samobójców: Kill The Justice League w serwisie Game Informer, a następnie przeczytaj o premierze Jokera jako grywalnej postaci.

Źródło : IGN

Czy nadal grasz w Legion samobójców: Kill The Justice League? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com