Warhammer 40,000: Space Marine 2 – ogłoszono datę premiery we wrześniu

Publiczna beta Warhammer 40,000: Space Marine 2 została anulowana

Przygotowania do pełnego uruchomienia

Sabre Interactive odwołało publiczne testy beta gry Warhammer 40,000: Space Marine 2, aby „przygotować się do pełnej premiery”. Wyjaśniając, że uruchomienie wersji beta w tej chwili „odciągnie zespoły programistów od przygotowań do pełnej premiery”, zespół przyznał, że „dla niektórych z Was to rozczarowująca wiadomość” i zaoferował limitowany pistolet ze skórką Bolta jako rekompensatę tym, którzy zarejestrowali się do udziału .

Przygotowanie do startu

„Space Marine 2 jest prawie gotowy” – oznajmił zespół w aktualizacji opublikowanej na Steamie. „Jesteśmy teraz w pełni skupieni na optymalizacji, dopracowaniu i naprawieniu pozostałych błędów przed premierą 9 września. Oznacza to, że nie będziemy organizować publicznej wersji beta online, ponieważ odciągnęłoby to zespoły programistów od przygotowań do pełnej premiery, a naszym priorytetem jest zapewnienie jak najlepszego doświadczenia po wydaniu.

Wiemy, że dla niektórych z Was jest to rozczarowująca wiadomość. W ramach podziękowania dla osób zainteresowanych uczestnictwem, gracze zarejestrowani poprzez rejestrację online przed 28 czerwca 2024 r., północą czasu paryskiego, otrzymają limitowaną skórkę Bolt Pistol. »

Oświadczenie zakończyło się podziękowaniem graczom za ich „zrozumienie i ciągłe wsparcie [l’équipe] pracuje nad zapewnieniem wyjątkowej rozgrywki, na którą zasługujesz.”

Premiera zaplanowana na wrzesień 2024

Warhammer 40,000: Space Marine 2 – będący kontynuacją przygód głównego bohatera oryginalnej serii, porucznika Ultramarines Space Marine Tytusa (tym razem podkłada głos Clive Standen) – pierwotnie miał zostać wydany „zimą” ubiegłego roku, ale firma Focus ogłosiła, że opóźnienie w ramach „aktualizacji zakresu i realizacji partnerstwa” w listopadzie. Obecnie oczekuje się, że premiera na PC, PS5 i Xbox Series X/S nastąpi 9 września 2024 r.

W zeszłym miesiącu do sieci wyciekła książka z grafiką Warhammer 40K: Space Marine 2, potwierdzająca, że ​​opóźniona gra Saber Interactive będzie zawierać tryb PvP.

YouTuber udostępnił pełny obraz książki, dając nam szczegółowy wgląd w różne tryby i dostosowania gry na kilka miesięcy przed planowaną premierą na wrzesień 2024 r.

Źródło: www.eurogamer.net