Warhammer 40,000: Darktide Xbox Series X|S, zawartość sezonowa opóźnionaWersja gry Warhammer 40,000: Darktide na konsolę Xbox Series X|S została opóźniona, podobnie jak zbliżająca się sezonowa premiera zawartości gry. Na Twitterze programista Fatshark opublikował oświadczenie, w którym ogłosił opóźnienie, podając jako przyczynę opóźnienie opinie społeczności.

„W ciągu najbliższych kilku miesięcy naszym jedynym celem będzie uwzględnienie opinii wielu z was” – napisał w oświadczeniu dyrektor generalny i współzałożyciel Fatshark, Martin Wahlund. „W szczególności skupimy się na dostarczeniu kompletnego systemu rzemieślniczego, bardziej satysfakcjonującej pętli postępu i będziemy nadal pracować nad stabilnością gry i optymalizacją wydajności”.

Wahlund podziękował społeczności za grę i przekazanie opinii na temat problemów Darktide, mówiąc, że zespół jest zaangażowany w tworzenie gry, która będzie nagradzać graczy tygodniami, a nie godzinami.

„Oznacza to również, że opóźnimy nasze sezonowe wprowadzanie treści i premierę Xbox Series X | S” – pisze Wahlund. „Zawiesimy również nadchodzące wydania kosmetyków premium. Po prostu nie mogliśmy iść dalej tą drogą, wiedząc, że nie odnieśliśmy się dzisiaj do wielu obszarów opinii w grze”.

Warhammer 40,000: Darktide jest dostępne na PC. W recenzji GameSpot Warhammer 40,000: Darktide Mark Delaney napisał: „Darktide wydaje się zarówno naturalnym postępem najlepszych części Vermintide, jak i przykładem niektórych rosnących problemów w świecie usług na żywo. Rzeczy takie jak walka, tempo i budowanie zespołu są fachowo przemyślana i wykonana, ale elementy metagry, takie jak pogoń za łupami i elementy kosmetyczne, mają pewne problemy, które są wprawdzie powszechne, gdy zespół próbuje stworzyć nową grę z długim ogonem.Jest to zarówno obiecująca usługa typu Left 4 Dead, jak i wadliwa usługa na żywo, ale jego problemy można naprawić, a rozwój Vermintide sugeruje, że Darktide również będzie cieszył się długim okresem przydatności do spożycia jako jedna z lepszych gier tego rodzaju”.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/warhammer-40000-darktide-xbox-series-x-s-version-seasonal-content-delayed/1100-6510832/?ftag=CAD-01-10abi2f