Warframe: Nowa Wojna już tu jest, a system Origin nigdy nie będzie taki sam


Warframe Filmowy dodatek New War jest już dostępny, a cały system Origin będzie na zawsze naznaczony nadchodzącym konfliktem. Świadomi — złowroga rasa nieustannie rozwijających się maszyn — rozpoczęli totalną wojnę o wyginięcie. W miarę jak ta bitwa będzie się toczyć, odkryjesz więcej prawdy kryjącej się za konfliktem, zrozumiesz przeszłość Lotus i naturę relacji z matką i dzieckiem.

Potrzebujesz jednak czegoś więcej niż wymyślnych ruchów i szczęśliwego palca na spuście, jeśli masz nadzieję, że przeżyjesz. Wykorzystaj moc samych Świadomych za pomocą pierwszego w historii hybrydowego Kalibana Świadomych-Warframe lub zademonstruj swoje umiejętności walki, przeszczepiając ich pokręconą, ewoluującą technologię bezpośrednio na inne Warframe’y dzięki naszym większym i lepszym pakietom wsparcia „The New War” o tematyce Świadomych.


Wyjdź ze starym, wejdź z nową wojną


Nowa Wojna to coś więcej niż tylko nasze najbardziej ambitne zadanie filmowe do tej pory. To świt nowej epoki w Warframe, jeden z trwałymi konsekwencjami, które będziesz mógł dokładniej zbadać w nadchodzących miesiącach. Pojawią się nieoczekiwani nowi sojusznicy i wrogowie, a obszary, które Tenno spędził na eksploracji przez lata, przejdą radykalne przemiany. W przeciwieństwie do niektórych Warframe poprzednie zadania, po ukończeniu Nowej wojny nie wróci ona do normalnego trybu pracy. „Trzymaliśmy się mocno zaciśnięte na wszystko, co nadchodzi w Nowej Wojnie”, mówi dyrektor ds. Ops na żywo i społeczności Rebecca Ford. „W tej historii jest o wiele więcej niż to, co pokazaliśmy do tej pory, i trafia do dość nieoczekiwanych, dziwacznych i emocjonalnych miejsc. Samo zadanie jest najdłuższym, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy, a gdy je ukończysz, możesz odkryć jeszcze więcej. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak zareaguje nasza społeczność — scena została przygotowana na dziką przyszłość”.

Gdy opadnie kurz i zaczniesz grzebać w niespodziankach po zakończeniu misji w Nowej Wojnie, będziesz chciał skierować przeciwko nim własną broń Świadomych. Wejdź do Calibana, pokręconej hybrydowej Warframe wypełnionej tą samą niszczycielską technologią, która sprawia, że ​​Świadomi są tak groźni. Na przykład, używając Kalibana, ty i twój kolega Tenno automatycznie zyskujecie odporność na wszelkiego rodzaju obrażenia, które obecnie otrzymujecie.

Warframe: Nowa Wojna

Nie zrozum jednak złego pomysłu. Kaliban jest w stanie rozdać to równie dobrze, jak może to znieść. Jego umiejętność żyroskopu zamienia go w okrutny wir bólu, którym możesz sterować po polu bitwy, a nawet doskakiwać do wybranych wrogów. Wskazówka dla profesjonalistów: użyj najpierw Sentient Wrath, aby wyrzucić wrogów w powietrze i uczynić ich jeszcze bardziej podatnymi na obrażenia. Jeśli sytuacja stanie się ryzykowna, Kaliban może również wezwać do trzech Świadomych Conculyst, aby walczyli u jego boku lub ładowali jego tarcze poza bitwą. Lub po prostu uwolnij uderzenie fuzyjne Calibana, które wystrzeliwuje trzy zbieżne wiązki energii, wywołując eksplozję tak potężną, że każdy wróg, który przeżyje, zostanie pozbawiony wszelkich premii do pancerza.


Nowe i ulepszone pakiety Supportera


Dla Tenno, którzy nie boją się powitać naszych potencjalnych nowych nadrzędnych Świadomych, mamy coś wyjątkowego: Pakiety Wsparcia Nowej Wojny, zawierające personalizacje o tematyce Świadomych, które ewoluują w nowe formy jako pełne wyzwania Tenno, takie jak zwiększenie liczby zabitych Świadomych. Kto musi się chwalić, że jest najlepszym pogromcą Świadomych, kiedy twój Warframe mówi za ciebie?

Każdy poziom pakietu wsparcia zawiera własną ewoluującą personalizację Protovyre, w tym nową efemerydę, syandanę i zestaw zbroi. Podczas gdy ta ostatnia będzie natychmiast rozpoznawalna dla każdego, kto wcześniej walczył ze Świadomymi, Ephemera i Syandana wskazują na nową ewolucję technologii Świadomych, którą Tenno napotka podczas Nowej Wojny.

„Każda z nowych personalizacji Protovyre zawiera własny zestaw wyzwań, które po ukończeniu powodują, że przedmiot przybiera nową, uderzającą formę” — mówi artysta broni Nikita Leshakov. „Ponieważ każdy etap jest osobną personalizacją, między którą można się przełączać, wkładam wiele wysiłku, aby każdy etap wydawał się inny. Świadomi są tak niepodobni do niczego innego w Warframe, i chcieliśmy stworzyć coś, co ewoluuje i zmienia się tak, jak oni”.

Przedmioty znalezione w pakietach wsparcia The New War dadzą ci wszystkie opcje, których potrzebujesz, aby wyrazić dramatyczną ewolucję twojego własnego Tenno, gdy konfrontują się ze swoją przeszłością w tym kulminacyjnym nowym rozdziale Warframe fabuła. Podczas gdy Pakiet Inwazji Nowej Wojny zawiera wszystkie personalizacje o tematyce Świadomych, jakich możesz chcieć, funkcje Pakietu Oporu Nowej Wojny idą jeszcze dalej dzięki Skórce Deluxe dla Volta, która daje temu ukochanemu Warframe własną metamorfozę Świadomych, oprócz Platyny, z której możesz skorzystać by przenieść twoją modę Warframe na jeszcze wyższy poziom. Możesz też pójść na całość z pakietem The New War Reckoning Pack — ogromną ofertą, która obejmuje przedmioty ze wszystkich poprzednich pakietów oraz dodatkowo skórkę Sentient Deluxe dla Mesy, zestaw pancerza Protovyre, jeszcze więcej platyny i nie tylko. Oczywiście personalizacje Protovyre i skórki Deluxe można również kupić za platynę na Rynku w grze.

Warframe: Nowa Wojna

Chociaż Tenno będzie w stanie zdobyć Calibana po prostu poprzez granie w zawartość z dodatku The New War, zawsze szukamy sposobów, aby zapewnić graczom jeszcze większą wartość. Dlatego pakiety The New War Resistance and Reckoning Pack są również dostarczane z pakietem Caliban Warframe, dzięki czemu możesz odblokować i władać potęgą tej hybrydy Świadomych i jego charakterystycznej broni, Venato Scythe, gdy stawiasz pierwsze kroki w Nowej Wojnie.

Bez względu na to, jak zdecydujesz się walczyć ze Świadomymi w Nowej Wojnie, nie możemy się doczekać, aż doświadczysz tego śmiałego nowego rozdziału Warframe fabuła.

Warframe Filmowy dodatek New War jest już dostępny i można go bezpłatnie grać na Xbox One i Xbox Series X|S.

Warframe

Xbox Live

Warframe

Cyfrowe skrajności


1579

Przebudź się jako niepowstrzymany wojownik i walcz u boku znajomych w tej fabularnej, darmowej grze akcji online. Zmierz się z walczącymi frakcjami w rozległym systemie międzyplanetarnym, podążając za wskazówkami tajemniczego Lotusa i rozwijaj swój Warframe, buduj arsenał niszczycielskiej siły ognia i realizuj swój prawdziwy potencjał w ogromnych otwartych światach w tej ekscytującej, określającej gatunek walce z perspektywy trzeciej osoby doświadczenie.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2021/12/16/warframe-the-new-war-is-here/