Wampiry, które przeżyły, dostępne już dziś w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na Xbox Series X|S i Xbox One


Streszczenie

  • Gotycka gra survivalowa z gatunku rogue-lite, w której stopniowo odwracasz losy setek potworów
  • Ulepsz swoją broń i stań się niepowstrzymaną maszyną śmierci.
  • Dostępne teraz na Xbox One, Xbox Series X|S, Windows, a także Xbox Game Pass i PC Game Pass!

Witam! Nazywam się Luca Galante i jestem twórcą Ocaleni wampiry. Gra wystartuje dzisiaj z Xbox Game Pass na Xbox One i Xbox Series X|S, więc chcę wyjaśnić więcej na temat tej mojej dziwnej, zwariowanej, „odwróconej kuli”.

Ocaleni wampiry rzuca cię jako samotnego wojownika odpierającego rosnącą falę wrogów. Ataki są uruchamiane automatycznie, więc Twoim zadaniem jako gracza jest manewrowanie przez tłumy potworów, zbieranie XP i ulepszanie swojego zestawu umiejętności. Celem jest przetrwanie przez trzydzieści minut. Może to nie brzmi zbyt długo, ale uwierz mi, wiele może się wydarzyć w pół godziny!

Zrzut z ekranu ocalałych wampirów

Podejmowane przez ciebie wybory mają duży wpływ na przebieg każdej rundy. Czy zdecydujesz się na ataki z bliska lub użyjesz broni dystansowej? Chcesz zadać więcej obrażeń lub podreperować swoje zdrowie? Każdy poziom jest losowy, więc za każdym razem jest to nowe wyzwanie.

Zrzut z ekranu ocalałych wampirów

Do odblokowania jest ogromny wybór postaci, broni i poziomów, ale sedno Ocaleni wampiry jest bardzo proste: uczucie, że zaczynasz od niczego i z czasem stajesz się szalony. Wiele osób opisało tę grę jako intensywną, co moim zdaniem wynika z tego ekscytującego uczucia eskalacji, najlepiej podsumowanego naszym sloganem „Be the Bullet Hell!”

Zrzut z ekranu ocalałych wampirów

To banał indie dev, ale tak naprawdę się nie spodziewałem Ocaleni wampiry stać się takim zjawiskiem. Zacząłem pracować nad grą jako projekt blokady, ponieważ chciałem coś ciekawego do majsterkowania w weekendy. Po tym, jak umieściłem grę na PC (jest też na PC Game Pass), tysiące ludzi zaczęło grać, potem miliony i zanim się zorientowałem, gra była wszędzie. Spędziłem ostatni rok ciężko pracując nad rozwojem gry, dodając dodatkową zawartość, ulepszenia jakości życia, pisanki i głupie dowcipy. Wszystkie aktualizacje będą zawarte w wersji na Xbox, więc gracze konsolowi nie przegapią żadnej zabawy/szaleństwa.

Zrzut z ekranu ocalałych wampirów

Stworzyliśmy niesamowitą społeczność ocalałych online. Teraz ta społeczność znów eksploduje, zwłaszcza że Ocaleni wampiry jest już dostępny z Xbox Game Pass na Xbox Series X|S i Xbox One. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę przedstawić tę szaloną grę zupełnie nowej publiczności. Powodzenia, baw się dobrze i pamiętaj o częstych przerwach!

Ocaleni wampiry

Xbox Live

Ocaleni wampiry

Poncle


42


$4.99

3,99 USD

Vampire Survivors to gra o przetrwaniu w czasie z minimalistyczną rozgrywką i elementami roguelite. Nie ma gdzie się ukryć, wszystko, co możesz zrobić, to spróbować przetrwać przeklętą noc i zdobyć jak najwięcej złota dla następnego ocalałego, zanim Śmierć nieuchronnie położy kres twoim zmaganiom.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/10/vampire-survivors-available-today-with-xbox-game-pass/