Walmart ogłasza największą w historii letnią wyprzedaż

Walmart ujawnił daty swojego wielkiego letniego wydarzenia sprzedażowego – Walmart Deals. Nie jest to najbardziej kreatywna nazwa wyprzedaży, ale przynajmniej będzie łatwa do zapamiętania. Tegoroczne wydarzenie Walmart Deals odbędzie się od poniedziałku 8 lipca do czwartku 11 lipca. Choć Amazon nie ujawnił jeszcze dat tegorocznego Prime Day, wiemy, że odbędzie się ono w lipcu. Walmart jest pierwszym dużym sprzedawcą detalicznym, który ogłosił konkurencyjną wyprzedaż podczas Prime Day 2024, ale z pewnością nie będzie to ostatni. Chociaż wyprzedaż będzie dostępna dla wszystkich klientów, członkowie Walmart+ będą mogli uzyskać dostęp do zniżek od 9:00 czasu PT / 23:00 czasu wschodniego. Wszyscy niebędący członkami będą mieli dostęp do ofert pięć godzin później o 14:00 czasu polskiego. Zwykle Walmart+ kosztuje 13 USD miesięcznie lub 98 USD rocznie, ale nowi członkowie mogą zapisać się na 30-dniowy bezpłatny okres próbny Walmart+ i uzyskać wcześniejszy dostęp do wydarzenia Oferty Walmart bez konieczności płacenia za subskrypcję. Członkowie korzystają z bezpłatnej dostawy online, bezpłatnej dostawy lokalnej przy zamówieniach o wartości 35 USD lub więcej, możliwości odbioru zwróconych produktów w domu, subskrypcji transmisji strumieniowej Paramount+ i innych ekskluzywnych zniżek.

Podgląd ofert Walmart (8–11 lipca)

Walmart nazywa nadchodzącą wyprzedaż „największym wydarzeniem rabatowym w historii”. Prawdopodobnie ma to związek z samą liczbą planowanych transakcji, która liczy się w tysiącach, ale odważne sformułowanie sugeruje również, że sprzedawca robi duży nacisk, aby poważnie konkurować z Amazon Prime Day, który stał się najbardziej znanym wydarzeniem sprzedażowym w Ameryce Stany poza Czarnym Piątkiem. Pełna lista ograniczonych rabatów nie zostanie ujawniona do czasu oficjalnego wprowadzenia ofert Walmart, ale sprzedawca ogłosił już kilka ofert, które będą dostępne od 8 do 11 lipca. Lista obejmuje wszystko, od odzieży i sprzętu gospodarstwa domowego po gry wideo, elektronikę, zabawki i nie tylko. Z listy Walmartu wybraliśmy kilka ofert podglądu, które naszym zdaniem warto rozważyć.

Więcej nadchodzących ofert możesz sprawdzić na dedykowanej stronie Oferty sprzedawcy Walmart. Na podstawie ofert przedpremierowych spodziewamy się większych rabatów na gry wideo, laptopy do gier, telewizory 4K, zestawy Lego i nie tylko. Pamiętaj, aby od 8 lipca sprawdzać wszystkie najlepsze obniżki cen podczas ofert Walmart.

Walmart Deals dołącza do Tygodnia Walmart+ jako drugie wydarzenie letniej wyprzedaży w supermarketach w ramach konkurencyjnego dnia Prime Day firmy Amazon

Chociaż nadal nie wiemy, kiedy będzie Prime Day 2024, poprzednie lata zwykle przypadają na lipiec, więc prawdopodobnie nie minie dużo czasu, zanim Amazon ogłosi tegoroczne daty. W międzyczasie możesz sprawdzić naszą listę najlepszych ofert gier, konsol i akcesoriów Nintendo Switch dostępnych zarówno w Amazon, jak i Walmart, przed wydarzeniami obu firm.

Źródło: www.gamespot.com