Walmart ma konsole PS5 dostępne dla wszystkich


Jeśli masz nadzieję kupić pakiet PS5 lub PS5, Walmart ma je teraz w magazynie. W przeciwieństwie do dzisiejszego dnia, nie musisz być członkiem Walmart+. Każdy może go zdobyć! Cóż, w pewnym sensie. Po kliknięciu linków natychmiast ustawiasz się w kolejce, aby uzyskać szansę na PS5.

Zdobądź PS5 już teraz w Walmart

Jak wspomniano wcześniej, wcześniejszy dostęp wymagał Walmart +, ale już tak nie jest. Nadal możesz zarejestrować się w Walmart+, aby uzyskać przyszłe korzyści, ale na razie PS5 jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą czekać w wirtualnej kolejce.

Walmart+ kosztuje 12,98 USD za miesiąc lub 98 USD rocznie.

Czy Amazon ma PS5 w magazynie?

To jest interesujące pytanie. W Czarny piątek Amazon nie ma nic w zanadrzu, jeśli chodzi o PS5 (przynajmniej nie o tym wiemy). Możesz jednak otrzymać zaproszenie na PS5, korzystając z kilku różnych SKU PlayStation 5 wymienionych poniżej. Z tego, co widzieliśmy za pośrednictwem IGNDeals na Twitterze i naszych własnych raportów, te zaproszenia rozchodzą się dość szybko.

Zaproszenia Amazon PlayStation 5

Kiedy PS5 trafi do sprzedaży w Walmart na Czarny piątek?

  • Poniedziałek, 21/11 o 12:00 ET na Walmart.com tylko dla członków Walmart+
  • Poniedziałek, 21.11, o 19:00 czasu wschodniego na Walmart.com
  • Czarny piątek, 25.11, w sklepach

Dostępność konsol PlayStation 5 to jedna z wielu okazji na PS5 w Czarny piątek, chociaż przy pełnej cenie nie jest to tak naprawdę okazja. Ale to bije ceny skalperów!

Roczny IGN Plus Członkostwo

Zarejestruj się podczas wyprzedaży w Czarny piątek i zaoszczędź 25% na rocznym członkostwie. Możesz także zapisać się na bezpłatny 30-dniowy okres próbny.Źródło : https://www.ign.com/articles/get-a-ps5-at-walmart-black-friday-2022-right-now