Walki w ciasnych przestrzeniach na Nintendo Switch – graj już teraz!

Walki w ciasnych przestrzeniach na Switcha jeszcze w tym miesiącu

Mode 7, wydawca gry strategicznej Walki w ciasnych przestrzeniach, ogłosił, że gra trafi na Nintendo Switch jeszcze w tym miesiącu. Gra, która została nominowana do nagrody BAFTA i doceniona przez krytyków, łączy budowanie talii, taktykę turową i ekscytujące animowane sekwencje walki w klasycznej scenerii filmu akcji.

Walki w ciasnych przestrzeniach to gra, która pierwotnie została wydana na PC i Xboksa w 2021 roku i została uznana przez wielu krytyków i graczy jako jedna z najlepszych gier strategicznych roku. Teraz fani Nintendo Switch także będą mieli okazję zagrać w tę grę.

Twórz talie i prowadź ekscytujące walki

W grze Walki w ciasnych przestrzeniach łączysz budowanie talii, taktykę turową i ekscytujące animowane sekwencje walki. Nauczysz się równoważyć rękę, pęd i pozycję, aby pokonać swoich przeciwników. Wybieraj spośród ponad 150 kart, budując talię, która będzie pasować do Twojego stylu gry i przeciwników.

Podczas gry będziesz stawiał czoła przypadkowym zdarzeniom, zdobywał ulepszenia (lub obrażenia) i dokonywał krytycznych wyborów, jak najlepiej ulepszyć swojego agenta do nadchodzących walk.

Cechy gry

  • Kontroluj przestrzeń: użyj środowiska przeciwko swoim przeciwnikom
  • Trenuj swoje umiejętności: stwórz talię pasującą do twojego stylu gry, ulepszaj swoje ruchy i wyposaż swojego agenta w szereg ulepszeń
  • Chroń cele o wysokiej wartości: wykorzystaj swoje umiejętności i zdolności, działając jako ochroniarz VIP-ów
  • Niekończące się zagrożenia: z nową misją za każdym razem, gdy grasz, rozwijaj swoją taktykę, odblokowuj nowe możliwości i doskonal swoją strategię, aby pokonać przestępczy półświatek

Tryb 7

Czy dodasz Walki w ciasnych przestrzeniach do swojej kolekcji na Nintendo Switch? Daj nam znać w komentarzach!

Źródło: Nintendo Life