Walka z bossem Fortnite Willow: Gdzie ją znaleźć i jak ją pokonać


Już w Fortnite Rozdział 2, Sezon 6, był duch NPC o imieniu Willow, z którym można było porozmawiać, który w nocy wędrował po lasach Weeping Woods. Teraz, w Fortnite: Koszmarów Czar 2022, Willow powraca, ale nie jest w nastroju do rozmów. W dzisiejszych czasach bardziej skupia się na atakowaniu graczy w zasięgu wzroku, ponieważ jest nowym bossem NPC, z którym możesz walczyć.

Tak jak poprzednio, Willow mieszka w lesie – konkretnie w lesie na zachód od Drzewa Rzeczywistości, które jest najbliższym odpowiednikiem obecnej mapy Battle Royale do starej lokalizacji Weeping Woods. I zamiast włóczyć się po okolicy, jak kiedyś, teraz osiedliła się w domu, w którym będziesz mógł ją znaleźć o każdej porze dnia.

Gdzie znaleźć nowego bossa Willow NPC

Obecnie Willow mieszka w dużej chatce z bali niedaleko krawędzi mapy.

Willow znajduje się w dużej chatce z bali na zachód od Drzewa Rzeczywistości.

Kiedy podejdziesz po raz pierwszy, zauważysz kilka rzeczy. Po pierwsze, jest to jedno z miejsc w Fortnitemares, gdzie robi się ciemno i strasznie bez względu na porę dnia, obok Grim Gables, Reality Tree i Evil Dead.

Po drugie, wokół jest duże zagęszczenie nieumarłych stworzeń – ludzie-zombie i kurczaki wydają się być wszędzie. Po trzecie, wokół jest mnóstwo koszy z cukierkami na Halloween, dzięki czemu ta chata jest prawdopodobnie najlepszym źródłem tych rzeczy na mapie tegorocznych Koszmarów Czarów. Jeśli nie jesteś zaznajomiony lub po prostu zapomniałeś, różne rodzaje cukierków mają różne efekty – krople gumy dają ci efekt niskiej grawitacji, a precle pozwalają na przykład teleportować się na krótkie odległości. Mogą więc być całkiem skutecznymi zmieniaczami gry.

Wreszcie w domu znajdziesz Willow, która od razu cię zaatakuje.

Jak pokonać Willow

Ta walka nie jest tak trudna do pokonania, jak w przypadku Herolda lub Inkquisitora. Willow ma tylko 250 zdrowia i 250 tarcz, a ona atakuje cię tylko toporem, który zadaje mniej obrażeń na trafienie niż narzędzie do zbioru gracza.

Powinieneś być w stanie ją łatwo pokonać, jeśli masz broń i kilka magazynków amunicji. Musisz tylko unikać przerażenia jej wrzasków i jej uporczywego nalegania na bieganie prosto na ciebie.

Ale poważnie, w tej chwili Willow jest bardziej zabawną ciekawostką na mapie niż poważnym zagrożeniem, takim jak Inkquisitor. A także jest trochę reklamą, ponieważ możesz kupić skórkę Willow w pakiecie Final Reckoning, który jest obecnie w ItemShopie za 14,99 $.

Ale może stać się twardsza, gdy trwa Fortnite: Koszmarów Czar – po prostu wiesz, że w przyszłym tygodniu będzie zadanie, które będzie wymagać złożenia jej wizyty, a oni mogą nieco zmienić jej statystyki i zachowanie, gdy zacznie otrzymywać falę odwiedzających . Jednak poczekamy kilka dni, aby się dowiedzieć…

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/fortnite-willow-boss-fight-where-to-find-her-and-how-to-beat-her/1100-6508535/?ftag=CAD-01-10abi2f