Walcz o swoją frakcję w ósmym sezonie Sea of ​​Thieves


Streszczenie

  • Sezon ósmy jest najnowszy Morze złodziei aktualizacja zawartości, dostępna 22 listopada i bezpłatna dla wszystkich graczy z Xbox Game Pass oraz na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 i Steam.
  • Zanurz się w bitwie na statku gracz kontra gracz na żądanie w bitwie o Sea of ​​Thieves, ścierając się z innymi załogami i awansując w szeregach wybranej frakcji.
  • Kolejne 100 poziomów postępów sezonowych pozwala wszystkim graczom zdobywać renomę i zdobywać nagrody, podczas gdy nowe przygody czekają na poznanie historii Morze złodziei.

Być może przygoda „Powrotu potępionych” dobiegła końca, ale bitwa między jej dwiema przeciwnymi stronami dopiero się zaczyna! w ósmym Morze złodziei Season, ta zacięta rywalizacja przeradza się w pełną bitwę o Morze Złodziei, w której załoga walczy z załogą, aby zdecydować, czy Strażnicy Fortuny, czy Słudzy Płomienia będą rządzić falami. Więc obsadź armaty i wybierz stronę – wojnę trzeba wygrać.

Jeśli nie możesz się doczekać, by rzucić się w wir toczącej się bitwy, nie martw się: sezon ósmy jest już dostępny jako bezpłatna aktualizacja dla wszystkich graczy z Xbox Game Pass na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 PC i Steam.

Jak zawsze, sezon ósmy zaoferuje wszystkim graczom 100 poziomów nagród do odblokowania, grając w grę i podnosząc swoją reputację – nagrody, w tym kosmetyki, złoto i antyczne monety. Gracze mają również możliwość zakupu najnowszej Przepustki Plunder, aby uzyskać dostęp do przedmiotów premium, które nie są jeszcze dostępne nigdzie indziej! Dowiedz się więcej o tym, jak działają sezony, w naszych artykułach Wyjaśnienie sezonów i Wyjaśnienie Przepustki Plunder.


Pirat kontra pirat


Uwięziony między przeciwstawnymi ideologiami Lorda Piratów i Kapitana Flamehearta, Sea of ​​Thieves pogrążyło się w otwartej wojnie. Używając nowej Klepsydry Losu na swoich statkach, wszystkie pirackie załogi, które chcą dołączyć do walki, mogą głosować na frakcję, która stanie po ich stronie: Strażnicy Fortuny, wspierani przez Lorda Piratów i Belle, lub Sługi Płomienia , napędzany głodem Żniwiarzy i ich lojalnością wobec Płomiennego Serca.

Po wybraniu frakcji cel jest prosty: zatopić jak najwięcej wrogich statków z przeciwnej frakcji. Rozwiń mapę wojenną, zanurz się pod falami i weź udział w bezpośrednich starciach z załogami o podobnych umiejętnościach. Walcz i wygrywaj, a zdobędziesz Lojalność i odblokujesz nagrody frakcji!

Stworzenie serii pokonanych statków wrogiej frakcji również zwiększy Lojalność, a zatopienie czterech lub więcej statków z rzędu oznacza, że ​​jesteś czempionem frakcji! Ostrzegamy jednak, że zostanie mistrzem sprawi, że będziesz widoczny dla wszystkich innych graczy w okolicy, a pokonanie cię da im większy impuls niż zwykle. Kuszący cel dla każdego pirata, który chce wyrobić sobie markę.

Ósmy sezon Sea of ​​Thieves

Łupy wojenne


Jeśli naprawdę chcesz podnieść stawkę, idź śmiało do bitwy z jak największą ilością skarbów na pokładzie swojego statku, aby zwiększyć swój potencjał zdobywania Lojalności. Utrzymanie się na powierzchni to także dobra wiadomość dla Klepsydry Losu: z każdą wygraną Twoja Klepsydra będzie zyskiwać na wartości. Gdy zagłosujesz za opuszczeniem Bitwy o Morze Złodziei, możesz spieniężyć swoją Klepsydrę w dowolnej Placówce lub Kryjówce Żniwiarzy, w zależności od Twojej Frakcji – ale jeśli zostaniesz zatopiony jako pierwszy, cała zgromadzona wartość zostanie utracona na rzecz fal!

W miarę wygrywania bitew i odblokowywania nagród Twoja lojalność będzie rosła. W końcu zdobędziesz poważne profity, w tym dostęp do wcześniej niezbadanych obszarów kryjówki każdej frakcji. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co (i kto) czai się pod kryjówką Żniwiarza? Może właśnie masz okazję się o tym przekonać…

Ósmy sezon Sea of ​​Thieves

Zwiększenie lojalności zapewni ci również dostęp do unikalnych klątw każdej frakcji, które są o wiele bardziej kuszące, niż się wydaje. Gracze opowiadający się po stronie Guardians of Fortune mogą zdobyć Legendarne Błogosławieństwo Fortuny Ateny, które pozwala im objąć Widmową Klątwę, podczas gdy Słudzy Płomienia mogą zjednoczyć się ze swoim wewnętrznym szkieletem, odblokowując Klątwę Szkieletu (a następnie złożyć wizytę w Bonesmith, aby dostosować ich nowy wygląd).

Emisariusze i kapitanowie też nie przegapią zabawy. Jeśli jesteś już emisariuszem Fortuny Ateny lub Kości Żniwiarza, sprzymierzenie się z odpowiednią frakcją w celu zatopienia statków przeciwnej frakcji zapewni wszystkie zwykłe nagrody oraz popraw swój stopień emisariusza, reputację firmy i pozycję w księdze. Sezon ósmy dla kapitanów wprowadza do dziennika statku dwa nowe kamienie milowe: Strażnik i Sługa. Reprezentowanie odpowiednich frakcji, aby przejść przez te kamienie milowe, odblokuje nowe bibeloty i opcje dostosowywania.

Ósmy sezon Sea of ​​Thieves

Wejdź do Emporium


Żadna aktualizacja nie jest kompletna bez nowych skarbów Pirate Emporium, a ta nie jest wyjątkiem! Na początek bogata kolekcja statków King’s Ransom, oparta na szalenie bogatych członkach rodziny królewskiej, spotykanych tylko w bajkach, pozwalająca graczom ozdobić swoje statki wspaniałym złotem i być może zaakcentować wygląd koroną King’s Ransom. A ponieważ kolekcja statków Night Wulf jest odwiecznym ulubieńcem, jej wpływ rozszerza się w tym miesiącu dzięki zestawowi kostiumów i broni Night Wulf!

Nowych nabywców Przepustki Grabieży czeka w tym sezonie nie tylko pełna kolekcja statków Ravenwood (w tym figurant i żagle kolekcjonerskie) dodana do puli nagród sezonowych, ale także ewoluujący kostium Ravenwood, który zmienia się w miarę podnieś swoją sławę i postępuj w trakcie sezonu.

Dobra wiadomość dla wszystkich łowców okazji! Wyprzedaż w Czarny piątek ma trwać od 24 do 29 listopada i zapewnia zniżki na klasyczne kosmetyki od Sea of ​​Thieves: Życie pirata i inne kultowe zestawy, a także przelotne uzupełnienie rzadkich żagli Złotej Czaszki. I nie przegap darmowej emotki Pewny Kapitan podczas przeglądania!

Ósmy sezon Sea of ​​Thieves

Dowiedz się więcej


Aby uzyskać więcej informacji na temat Morze złodziei Aktualizacja sezonu ósmego, w tym pełne informacje o wydaniu, odwiedź stronę Morze złodziei stronie internetowej. Aktualizacja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich Morze złodziei gracze, którzy kupili grę na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 PC lub przez Steam lub gracze, którzy mają do niej dostęp w ramach Xbox Game Pass. Wystarczy pobrać i zainstalować najnowszą wersję Morze złodziei zaktualizuj, aby uzyskać dostęp.

Nowy dla Morze złodziei? Dowiedz się o najnowszych bezpłatnych aktualizacjach zawartości na naszej stronie Co nowego, zapoznaj się z Kto jest kim lub skorzystaj ze wskazówek dotyczących rozgrywki z naszej Akademii Piratów, która zapewnia bezcenne informacje na różne tematy, od żeglarstwa po szermierkę, podczas przygotowań do dziewiczego rejsu. Dowiedz się więcej o Morze złodziei tutaj lub dołącz do trwającej przygody na www.seaofthieves.com, gdzie możesz wyruszyć w epicką podróż z jedną z najbardziej gościnnych społeczności graczy!


Morze złodziei

Xbox Live
Xbox Graj w dowolnym miejscu

Morze złodziei

studia Microsoftu


1106


39,99 $

19,99 USD

Ulepszony Xbox One X

Przepustka do gry na PC

Xbox Game Pass

Do grania na Xbox One wymagane jest członkostwo Xbox Live Gold; sprzedawane oddzielnie. ========= Informacje o grze Sea of ​​Thieves oferuje podstawowe pirackie doświadczenie, od żeglowania i walki po eksplorację i grabieże — wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć pirackim życiem i stać się własną legendą. Bez ustalonych ról masz pełną swobodę w podejściu do świata i innych graczy, jakkolwiek wybierzesz. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w grupie, czy samotnie, na pewno spotkasz inne załogi w tej wspólnej światowej przygodzie – ale czy będą przyjaciółmi czy wrogami i jak zareagujesz? Ogromny otwarty świat Eksploruj rozległy otwarty świat pełen dziewiczych wysp, zatopionych statków i tajemniczych artefaktów. Podejmij się poszukiwań zaginionego skarbu, odszukaj przeklętych Kapitanów Szkieletów lub zbierz cenny ładunek dla Kompanii Handlowych. Poluj i łowić ryby lub wybieraj spośród setek opcjonalnych celów i zadań pobocznych. Niezapomniane historie Zagraj w Tall Tales, aby doświadczyć wyjątkowego podejścia gry Sea of ​​Thieves do kampanii fabularnej. Z 11 opowieściami do rozegrania w dwóch epickich fabułach, te wciągające i filmowe zadania zapewniają około 30 godzin najlepszej fantazji o piratach. Zostań legendą Na swojej drodze do zostania legendą piratów będziesz gromadzić łupy, budować reputację i określać unikalny styl osobisty dzięki ciężko zarobionym nagrodom. Poszukiwacz przygód. Poszukiwacz. Zdobywca. Jaka będzie twoja legenda? Gra, która stale się rozwija Dzięki pięciu głównym dodatkom i prawie rocznym comiesięcznym aktualizacjom Sea of ​​Thieves to gra oparta na usługach, która stale się rozwija i ewoluuje. Co miesiąc sprawdzaj, jakie nowe treści zostały dodane.

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/11/22/fight-for-your-faction-in-sea-of-thieves-season-eight/