Walcz jako czołgi krabów i atramentowe ninja z tymi nowymi broniami specjalnymi Splatoon 3


Splatoon 3 zrobiło splata podczas zeszłotygodniowego Nintendo Direct, potwierdzając swoją premierę w przyszłym roku, jednocześnie rzucając okiem na kampanię z powrotem ssaków na świat. Nintendo utrzymuje pęd informacji na Twitterze dzięki nowym zrzutom ekranu i szczegółom na temat dwóch nowych specjalnych broni do użycia w bitwie.

Pierwszym z nich jest Crab Tank, opancerzony czołg chodzący, który zapewnia dodatkową mobilność i obronę podczas rozpylania atramentu przeciwko drużynie przeciwnej. Oto opis nowej broni Nintendo:

To jest czołg krabów! Pilotując ten wielonożny pojazd, możesz atakować potężnym szybkostrzelnym działem i działem o szerokim obszarze rażenia. Możesz także zamienić się w piłkę, aby poruszać się szybciej niż chodzenie kraba.

Przechodząc od imponującej broni do opcji ukrywania się, sprawdź Zipcaster. To specjalna broń, która nadaje Twojemu podejrzeniu wygląd i umiejętności ninja. Oto opis z tweeta Nintendo ogłaszającego przedmiot:

Ta specjalna broń zmienia Inklinga w mrocznego wojownika zwanego Zipcasterem. Z mackami, które rozciągają się i przyczepiają do ścian, możesz się poruszać i wywołać szalony chaos! Aby ukryć swoją tożsamość, gdy skończy się atrament, wrócisz do miejsca, w którym po raz pierwszy się przemieniłeś.

Obie specjalne bronie bardzo różnią się od arsenałów, które miały w poprzednich wpisach Splatoon i z pewnością wstrząsną każdą wojną o terytorium, w którą je wprowadzisz. Mamy nadzieję, że to tylko wierzchołek inkbergu dla nowych przedmiotów i broni, które pojawią się w Splatoon 3, gdy zostanie wydany na Switch w przyszłym roku.


Czy masz pomysłowe urządzenia do dostarczania atramentu? Czy są jakieś bronie z poprzednich Splatoonów, które chciałbyś zobaczyć lub pozostawić? Splat swoje pomysły w komentarzach!

Source : https://www.gameinformer.com/2021/09/30/fight-as-crab-tanks-and-ink-ninjas-with-these-new-splatoon-3-special-weapons