Wakacje 2022 Primer | Wszystkie rzeczy Nintendo


W tym tygodniu na All Things Nintendo do Briana dołącza Poczta w Nowym Jorkureporter MMA, współprowadzący podcast Ground & Pwned oraz były dziennikarz gier Scott Fontana, aby zapowiedzieć nadchodzący świąteczny sezon gier. Dwa miesiące mijają, prezentując najbardziej ekscytujące premiery na horyzoncie na Nintendo Switch, począwszy od pierwszego tygodnia października.

Jeśli chcesz śledzić osoby z tego odcinka na Twitterze, kliknij następujące linki: Brian Shea (@brianpshea), Scott Fontana (@Scott_Fontana)

Podcast All Things Nintendo to cotygodniowy program, w którym możemy świętować, dyskutować i przedstawiać wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Każdego tygodnia do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze będą dzielić się osobistymi historiami, odkrywać ukryte skarby w eShopie, a nawet wspominać klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. W każdy piątek pojawia się nowy odcinek!

Koniecznie zasubskrybuj All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastowej. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify i Google Podcasts.


00:00:00 – Wprowadzenie
00:01:46 – Pierwsza gra Nintendo/Ulubiona gra Nintendo
00:17:40 – Wakacje 2022 Elementarz: Intro
00:18:57 – Święto 2022 Primer: październik
00:47:24 – Wakacje 2022 Primer: listopad
00:58:11 – Święto 2022 Primer: grudzień
01:03:15 – Holiday 2022 Primer: daty premiery TBA/najbardziej oczekiwane
01:07:52 – eShop klejnot tygodnia: Broforce


Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo, możesz to zrobić, wysyłając e-mail na adres AllThingsNintendo@GameInformer.com, tweetując do Briana (@Brianpshea) lub dołączając do urzędnika Informator gry Serwer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując Informator gry Kanał Twitcha. Stamtąd znajdź kanał All Things Nintendo w sekcji „Community Spaces”.


Jeśli chodzi o inny podcast Game Informer, koniecznie sprawdź The Game Informer Show z gospodarzem Alexem Van Akenem, który opisuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/09/23/holiday-2022-primer-all-things-nintendo