W tym tygodniu zaprezentowano dwa tytuły na Nintendo Switch – najnowsze wiadomości na temat Mario RPG i Persona 5 Tactica

Sprawdź najnowsze gry na Nintendo Switch

Harmonogram wydań świątecznych zaczyna zwalniać, ale w tym tygodniu wciąż mamy dwa głośne tytuły dostępne na Switchu. Brian i Kyle dzielą się swoimi ostatnimi przemyśleniami na temat remake’u gry RPG Super Mario, a Brian dzieli się swoimi pierwszymi wrażeniami z Persona 5 Tactica, nowej strategii turowej będącej spin-offem Persony 5.

Podcast Nintendo All Things

All Things Nintendo Podcast to cotygodniowy program, w którym świętujemy, omawiamy i analizujemy wszystkie najnowsze gry, wiadomości i ogłoszenia od najbardziej rozpoznawalnej marki w branży. Co tydzień do Briana dołączają różni goście, aby porozmawiać o tym, co dzieje się w świecie Nintendo. Po drodze podzielą się osobistymi historiami, odkryją ukryte perełki w eShopie, a nawet ponownie odwiedzą klasyki, na których wszyscy dorastaliśmy. Nowy odcinek emitowany jest w każdy piątek!

Kontakt i subskrypcja

Pamiętaj, aby subskrybować All Things Nintendo na swojej ulubionej platformie podcastów. Program jest dostępny w Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts i YouTube.

Jeśli chcesz skontaktować się z podcastem All Things Nintendo Podcast, możesz wysłać e-mail do AllThingsNintendo@GameInformer.com, wysłać wiadomość do Briana na Instagramie (@BrianPShea) lub dołączyć do oficjalnego serwera Game Informer Discord. Możesz to zrobić, łącząc swoje konto Discord z kontem Twitch i subskrybując kanał Twitch Game Informer. Następnie znajdź kanał All Things Nintendo w „Obszarach społeczności”.

Jeśli szukasz innych podcastów Game Informer, koniecznie odwiedź The Game Informer Show z gospodarzami Alexem Van Akenem, Marcusem Stewartem i Kylem Hilliardem, który relacjonuje cotygodniowe wydarzenia w branży gier wideo!

Źródło: www.gameinformer.com