W tym tygodniu w oficjalnym podcaście Xbox: nowe zestawy słuchawkowe SteelSeries, Final Fantasy XIV Dawntrail oraz więcej aktualizacji i wydań! Unboxing cyfrowej edycji kolekcjonerskiej Dawntrail. Czekajcie na kolejny zdalny odcinek z Malikiem i Joe Skrebelsem! Do zobaczenia wkrótce! #Xbox #GamingNews #Podcast

W tym tygodniu będzie mnóstwo aktualizacji ze świata gier, w tym ekscytujące nowości i aktualizacje dla fanów. Gry takie jak EA FC 24, Street Fighter 6 sezon 2, Disney Dreamlight Valley: Lucky Dragon i dodatek Dawntrail do Final Fantasy XIV są już dostępne lub wkrótce. Oprócz tego SteelSeries oferuje nowe zestawy słuchawkowe, a gra Hypercharge – Unboxed przyciąga uwagę wyjątkową rozgrywką. Aby dowiedzieć się więcej o tych wszystkich nowych funkcjach, czytaj dalej nasze podsumowanie.

EA FC 24, Street Fighter 6, sezon 2 i Disney Dreamlight Valley: Lucky Dragon

EA FC 24 jest już dostępne, z 15 nowymi wojownikami i ekscytującymi aktualizacjami gry. Jednocześnie drugi sezon Street Fighter 6 wprowadza nowe postacie i skórki, w tym M. Bison. Disney Dreamlight Valley oferuje aktualizację przedstawiającą Mulan i Mushu w przygodzie pełnej wyzwań i nowych zadań. Fanom bijatyk aktualizacje te zapewniają wiele godzin wciągającej rozgrywki.

Rozszerzenie Final Fantasy XIV Dawntrail

Epicki świat Final Fantasy XIV rozszerza się wraz z rozszerzeniem Dawntrail, wprowadzając nowe zadania, postacie i wyzwania dla graczy. Dzięki wcześniejszemu dostępowi rozpoczynającemu się jutro i pełnej premierze 2 lipca fani nie mogą się doczekać, aby zanurzyć się w tej nowej przygodzie. Ponadto wydanie cyfrowej edycji kolekcjonerskiej dodaje szczególnego akcentu temu długo oczekiwanemu wydarzeniu.

SteelSeries i gra Hypercharge – Unboxed

SteelSeries wprowadziło na rynek nowe zestawy słuchawkowe, w tym Arctis Nova 5X i Arctis Nova Pro Wireless, zapewniające graczom wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Dodatkowo gra Hypercharge – Unboxed zapewnia ekscytujące wrażenia tym, którzy chcą ocalić świat zabawek. Dzięki trybom dla jednego i wielu graczy ta gra oferuje wyjątkową przygodę dla graczy w każdym wieku.

Ten tydzień jest pełen nowości w świecie gier, dając graczom wiele możliwości zanurzenia się w fantastycznych światach i ekscytujących wyzwaniach. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem walki, przygód w otwartym świecie czy strzelanek, każdy znajdzie coś dla siebie. Skorzystaj z tych nowych wydań i aktualizacji, aby odkrywać nowe horyzonty i przeżyć niezapomniane wrażenia. Dobra gra !

Źródło: news.xbox.com