W tym miesiącu Sega i Atlus wystąpią wyłącznie na Tokyo Game Show

Targi Tokyo Game Show zbliżają się wielkimi krokami i w tym roku Sega i Atlus planują specjalny pokaz 21 września. Podczas tego wydarzenia fani będą mogli zapoznać się z nowościami obu firm.

Specjalne wydarzenie

Nie ogłoszono jeszcze żadnych konkretnych gier, ale według strony Tokyo Game Show fani będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o najnowszych tytułach od dewelopera Sega i Persona, firmy Atlus. Wydarzenie to zbiega się również z „Sega New”, comiesięcznym programem emitowanym na oficjalnym kanale Sega.

Sala 5

Sega i Atlus będą obecni w hali nr 5 targów Tokyo Game Show, które odbędą się w dniach 21-24 września. Na początku tygodnia na Gamescom Sega ogłosiła daty premiery Sonic Superstars i najnowszego DLC Sonic Frontiers. Jeśli chodzi o Atlusa, Persona 5 Tactica będzie dostępna na Switchu w listopadzie.

Pozostali wystawcy

W tym roku na Tokyo Game Show będzie także wielu innych wystawców, w tym Bandai Namco, Capcom, Konami, Level-5 i Square Enix. Nintendo również weźmie udział w wydarzeniu, ale tylko w strefie spotkań biznesowych.

Jakie gry od Segi i Atlusa chcielibyście zobaczyć? Zostaw komentarz poniżej.

Kiedy nie spłaca pożyczki Tomowi Nookowi, Liam lubi przekazywać najnowsze wiadomości o Nintendo i podziwiać swoją kolekcję gier wideo. Jego ulubioną postacią z Nintendo był kiedyś pies grający na gitarze, ale obecnie woli spędzać czas z kotem Juddem.

Źródło: www.nintendolife.com