W sierpniu do Apple Arcade dołączą trzy nowe gry, w tym Vampire Survivors+ i Temple Run: Legends

Nowe gry pojawią się w Apple Arcade w sierpniu

W sierpniu w Apple Arcade pojawi się Vampire Survivors, minimalistyczna gra RPG o przetrwaniu od dewelopera Poncle, a także Temple: Run Legends i aktualizacja Vision Pro dla Castle Crumble.

Wampirzy Ocaleni+

Vampire Survivors jest już od jakiegoś czasu dostępne na iOS w wersji darmowej, ale wersja Apple Arcade (usługa subskrypcji gier Apple za 6,99 GBP miesięcznie na iPhone’a, iPada, Maca i Apple TV) będzie pozbawiona reklam i będzie zawierać płatne DLC.

Mówiąc dokładniej, Vampire Survivors+ („+” to sposób, w jaki Apple wskazuje, że gra jest już dostępna w App Store, zwykle z możliwością zakupów w aplikacji) będzie zawierać płatne dodatki Legacy of the Moonspell i Tides of the Foscari. Nie jest jeszcze jasne, czy dodatek DLC Emergency Meeting i Operation Guns, obecnie dostępny w wersji Vampire Survivors innej niż Apple Arcade, będzie dostępny dla abonentów w późniejszym terminie.

Bieg po świątyni: Legendy

Vampire Survivors+ pojawi się w Apple Arcade 1 sierpnia wraz z Temple Run: Legends. Ta nowa wersja popularnej gry nieograniczonego biegacza jest pierwszą z serii, która wprowadza poziomy, z 500 poziomami w trybie fabularnym, 10 różnymi grywalnymi postaciami, obsługą rankingów i osiągnięć, a także wydarzeniami specjalnymi. Nie zapominając o trybie nieskończonym, jeśli zaczniesz tęsknić za grą.

Castle Crumble dla Apple Vision Pro

Wreszcie, w przypadku sierpniowych dodatków Apple Arcade, choć zaplanowanych na 29 sierpnia, dostępna jest aktualizacja Castle Crumble dla zestawu słuchawkowego Apple Vision Pro do rzeczywistości mieszanej. Podstawowa gra to oparta na fizyce łamigłówka, w której gracze próbują zniszczyć zamki z różnych epok – w tym starożytności, średniowiecza i Azteków – za pomocą zaklęć i materiałów wybuchowych. Wersja Vision Pro pozwala graczom „niszczyć fantastyczne zamki jednym ruchem palca, w dowolnej przestrzeni fizycznej, jakiej zapragną”. »

Abonenci Apple Arcade mogą zatem spodziewać się, że w sierpniu te nowe funkcje dołączą do katalogu gier usługi obejmującego około 200 tytułów.

Źródło: www.eurogamer.net