W przyszłym tygodniu w nowych grach Xbox od 22 do 26 sierpnia


Witamy w przyszłym tygodniu na Xbox! W tej cotygodniowej funkcji omawiamy wszystkie gry, które wkrótce pojawią się na Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 11 i Game Pass! Dowiedz się więcej na temat nadchodzących gier poniżej i kliknij ich profile, aby uzyskać więcej informacji (daty premier mogą ulec zmianie). Wskoczmy!


Jardy: naładowane – 22 sierpnia

Jardy: naładowane to najnowszy tytuł Adamvision Studios i SneakyBox, zespołu odpowiedzialnego za Atari naładowane serie, wzbogacone elementami zręcznościowymi, shoot ’em up i wrzuć piekło do formuły klasycznej gry.

Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?  Sztuka w pudełku

Czy jesteś mądrzejszy niż piątoklasista? – 23 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Czy jesteś mądrzejszy niż piątoklasista? to uroczo humorystyczna gra quizowa oparta na popularnej serii telewizyjnej. Pytania wielokrotnego wyboru, wyzwania typu prawda lub fałsz i minigry sprawdzą Twoją biegłość w 24 różnych przedmiotach. W obliczu trudnego pytania zawsze możesz liczyć na pomoc kolegów z klasy.

Płaskie pole bohaterów sztuki

Płascy bohaterowie – 23 sierpnia

Dzięki prostemu zestawowi ruchów, takich jak bieg, skok, doskok i atak, Płascy bohaterowie zachęca do stylowej nawigacji i przetrwania ponad 300 ręcznie wykonanych poziomów, niszczenia najbardziej epickich bossów w okolicy i prawdziwego dwuwymiarowego bohatera (lub bohaterów!), o jakim zawsze marzyłeś.

Saints Row Box Art

Saints Row – 23 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Poznaj największy i najlepszy plac zabaw Saints Row, jaki kiedykolwiek stworzono. Niepowtarzalny, rozległy świat Santo Ileso jest tłem dla dzikiej, większej niż życie piaskownicy pełnej ekscytujących pobocznych poczynań, kryminalnych przedsięwzięć i przebojowych misji, podczas których strzelasz, jeździsz i wingsuit wspinasz się na szczyt.

Kid Ball Adventure Box Art

Kid Ball Adventure – 24 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Przebij się przez 100 pokoi wypełnionych niebezpiecznymi pułapkami i przebiegłymi wrogami, aby ocalić utraconą miłość! Wejdź do fantastycznego świata odbijających się piłek i magicznych zamków w tej precyzyjnej platformówce 2D, w której ryzyko jest zrównoważone wspaniałymi nagrodami. Przejmij kontrolę nad Kid Ballem, który ściga tych, którzy zdobyli jego miłość przez zdradzieckie lochy zamkowe.

Richman 10 Box Art

Bogacz 10 – 24 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

Klasyczna gra w szachy, w której gracze zarabiają pieniądze dzięki szczęściu (kostka) i strategii (kupując ziemię i kupując karty), aby pokonać innych graczy.

F1 Manager 2022 Box Art

Menedżer F1 2022 – 25 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S

Zostaw swój znak w Formule 1 w oficjalnej licencji Menedżer F1 2022. Zostań szefem wybranego konstruktora i wybierz z listy 2022 kierowców i pracowników. Dzięki pełnej licencji F1 i realistycznej prezentacji nie będziesz tylko grać Menedżer F1 2022 – przeżyjesz to.

Skrzynia wyścigowa NHRA Drag Racing Art

NHRA Championship Drag Racing: prędkość dla wszystkich – 25 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

NHRA powraca, większa i lepsza niż kiedykolwiek. Zanurz się w zespołach, torach, tuningu i strategiach, a następnie zasiądź za kierownicą w swojej ostatecznej misji zostania mistrzem wśród prawdziwych bestii w pasie.

Jak żadna inna sztuka w pudełku

Jak nikt inny – 25 sierpnia

Dan to nieudolny poszukiwacz przygód po raz pierwszy, który zaryzykuje wszystko, aby rozwiązać legendę o bliźniaczych księgach, odkrywając opuszczone miasto Red Pines. Legenda głosi, że utalentowany artysta odtworzył Księgę Duchów, a replika była tak doskonała, że ​​pracownicy muzeum przez pomyłkę pozostawili oryginał podczas ewakuacji Red Pines. Po zapoznaniu się z legendą Dan postanawia sprawdzić, czy to prawda, i odzyskać księgę, jeśli tak jest. Dołącz do Dana w tej lekkiej, rodzinnej wyprawie i pomóż rozkwitnąć jego miłości do przygód.

SD Gundam Battle Alliance Box Art

SD Gundam Battle Alliance – 25 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

W SD Gundam Battle Alliance, Mobile Suits i postacie z całej historii Mobile Suit Gundam zajmują centralne miejsce w tej zupełnie nowej grze RPG akcji. Akcja rozgrywa się w G: Universe, świecie, w którym kanon Gundam kręci się w sposób, którego nikt nie jest w stanie przewidzieć. Aby naprawić zniekształconą historię tego świata, musisz poprowadzić eskadrę składającą się z trzech jednostek, składającej się z kombinezonów mobilnych i pilotów z całej historii Gundam – prawdziwy sojusz bojowy.

Soul Hackers 2 Box Art

Hakerzy Dusz 2 – 25 sierpnia
Zoptymalizowany dla Xbox Series X|S / Inteligentne dostarczanie

W cieniu szykuje się wojna między Yatagarasu a Phantom Society, Devil Summoners, którzy wykorzystują nieziemskie moce „Demonów”. Egzystując w tajemnym morzu danych ludzkości, cyfrowy ula-umysł przekształcił się w świadomość: Aion. Obserwując ludzkość z daleka, Aion oblicza, że ​​nieuchronna jest katastrofa kończąca świat i tworzy dwóch agentów do walki z nią: Ringo i Figue. Razem, ci agenci Aiona muszą zbadać i zapobiec efektowi motyla, który doprowadzi do końca świata.

Pac-man World Re-Pac Box Art

Pac-Man World Re-Pac – 26 sierpnia

Po raz pierwszy wydany w 1999 roku, Świat Pac-Mana widziałem ekscytujący debiut Pac-Mana w gatunku platformówek 3D. Teraz remaster, o który prosili fani, jest już prawie dostępny! W Pac-Man World Re-Pac, Pac-Man wraca do domu w swoje urodziny, aby odkryć, że Duchy porwały jego rodzinę i przyjaciół i zrujnowały jego przyjęcie! Teraz musi wyruszyć w podróż przez sześć obszarów Wyspy Duchów, aby ich uratować i zmierzyć się z szefem Duchów, Toc-Manem!

Źródło : https://news.xbox.com/en-us/2022/08/19/next-week-on-xbox-new-games-for-august-22-to-26/