W końcu ujawniono pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI!

Odkryj wyłącznie pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI!

Po latach plotek i spekulacji w końcu ujawniono pierwszy zwiastun Grand Theft Auto VI studia Rockstar Games. Zwiastun początkowo wyciekł na mniej niż dzień przed planowaną premierą, co skłoniło Rockstar do wypuszczenia go przed terminem. Jak sugerowały plotki, akcja GTA VI rozgrywa się w Vice City, a premiera zaplanowana jest na 2025 rok.

Rockstar Games potwierdziło już wcześniej prace nad kolejną grą GTA, ale po raz pierwszy poznaliśmy konkretne szczegóły na temat tego, czego możemy się spodziewać. Sądząc po zwiastunie, wydaje się, że pogłoski o tym, że GTA VI będzie miało dwóch bohaterów – mężczyznę i kobietę – również okazały się prawdziwe. Postać kobieca wydaje się być byłym skazańcem i widzimy coś, co wygląda na media społecznościowe w grze, z wieloma filmami przypominającymi TikTok lub Instagram Reels. Jest też żart „Florida Man”, w którym oprócz Miami w wykonaniu Rockstar widzimy mokradła Florydy.

Szczegóły ujawniono w zwiastunie

Zwiastun ujawnia także poduszkowiec, aligatora wynurzającego się z przydomowego basenu (a później wchodzącego do sklepu), nagrania z policyjnych kamer, powrót „Weazel News”, motocykle terenowe i quady, pozorny napad na sklep spożywczy i mnóstwo neonów.

Zgodnie z oczekiwaniami, identyfikacja firmy, która jako pierwsza opublikowała wideo na Twitterze, została zawieszona w ciągu godziny. Rockstar powiedział później na Twitterze: „Wyciekł nasz zwiastun, prosimy o obejrzenie prawdziwej wersji na YouTube. »

Wniosek

Wraz z pierwszym zwiastunem Grand Theft Auto VI oczekiwania fanów osiągnęły szczyt. Przedstawienie Vice City i postacie zwiastują fascynującą grę, która po raz kolejny powinna przyciągnąć miliony graczy na całym świecie. Czekajcie na więcej informacji na temat tej długo wyczekiwanej gry!

Źródło: www.gamespot.com