W czołówce dominuje EA Sports FC 24, srebrny medalista Elden Ring

Najnowsze rankingi gier wideo w Wielkiej Brytanii

Najnowsze rankingi gier wideo w Wielkiej Brytanii właśnie spadły i nie jest zaskoczeniem, że EA Sports FC 24 powróciło na szczyt, gdy fazy grupowe Euro 2024 nabierają rozpędu.

Oznacza to, że w tym tygodniu Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition będzie musiał zadowolić się srebrem za swój debiut, podczas gdy tytuły takie jak Paper Mario: The Thousand-Year Door, Super Mario Bros. Wonder i Minecraft mają ugruntowaną pozycję w pierwszej dziesiątce.

Jako przykład niszowego uroku, Shin Megami Tensei V: Vengeance spadł w tym tygodniu z pierwszego miejsca na 28. miejsce. Z pewnością dobry początek, ale szkoda, że ​​gra nie była w stanie utrzymać prowadzenia na dłużej.

Top 40 tygodnia

Oto pełne zestawienie 40 najlepszych z tego tygodnia, wraz ze szczegółami platformy dla wszystkich tytułów dostępnych na innych konsolach oprócz Switcha:

1. EA Sports FC 24: PS5 38%, PS4 29%, Switch 21%, Xbox 12%

2. Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition: PS5 64%, Xbox 22%, PC 14%

3. Dziedzictwo Hogwartu: PS5 42%, Switch 27%, PS4 21%, Xbox 6%

4. Mario Kart 8 Deluxe

5. Papierowy Mario: Drzwi tysiącletnie

6. Minecrafta

7. Grand Theft Auto V

8. Super Mario Bros. Zastanawiać się

9. Call of Duty: Modern Warfare III

10. Wciąż budzi głębinę

I tak dalej…

Czy kupiłeś coś nowego w tym tygodniu? Daj nam znać, co myślisz o najnowszych rankingach w komentarzach poniżej.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze oświadczenie FTC.

Źródło: www.nintendolife.com