W co grasz w ten weekend? (27 sierpnia)


Obraz: Nintendo

Jak powiedział kiedyś wielki kapitan Haddock: „co za tydzień, co?” Wygląda na to, że w okresie poprzedzającym wydanie Splatoon 3, Nintendo uderzyło nas atramentowymi wiadomościami z lewej, prawej i ze środka (plucie, Jeśli będziesz). W tym tygodniu mieliśmy okazję zapoznać się z nadchodzącą grą i jesteśmy pewni, że niektórzy z was zrobią to samo w ten weekend, ponieważ demo Splatfest World Premier jest już dostępne do pobrania ze sklepu Switch eShop.

Podczas gdy prezentacja Gamescom Opening Night Live i Nintendo Treehouse w tym tygodniu skłania nas do patrzenia w przyszłość, być może zechcesz zastosować podejście na mniejszą skalę do gier tego weekendu, zarówno z opartymi na myszach Islets, jak i RITE, które pędzą na konsole Switch.

W innym miejscu na Nintendo Life zagłębiliśmy się w fakty dotyczące GoldenEye z okazji 25-lecia gry na N64, weszliśmy w tryb kęsów podczas naszej wizyty w Kirby Cafe w Tokio i poszliśmy na kilka upiornych huśtawek w naszej recenzji Cursed to Golf.

Ale teraz nadszedł weekend i jesteśmy gotowi na relaks przy dobrych grach zapewniających komfort. Trzech członków zespołu Nintendo Life omawia poniżej swoje plany dotyczące gier i chcielibyśmy usłyszeć, w co grasz, za pośrednictwem naszej sekcji komentarzy. Miłej lektury!

Kate Grey, pisarka personelu

W ten weekend zabiorę Eurostar z Niemiec do Anglii… co oznacza dużo Slay The Spire i trochę więcej czasu na 13 Sentinels, nic nowego! Przepraszam, że jestem taka powtarzalna i przewidywalna!

Buuuuuut, odkąd jestem na Gamescom w tym tygodniu, grałem i widziałem wiele gier, na które jestem teraz podekscytowany, nawet jeśli nie wiem, czy wszystkie pojawią się na Switchu. To się liczy? Na trampolinach są Wikingowie, Studnia zwierząt, NarodzinyZnany jako, Nad jezioremi Fall of Porcupine wszystkie wyglądają tak interesująco i pięknie. Mam nadzieję, że wszyscy przyjdą na Switcha! Ale myślę też, że powinienem kupić Steam Deck…

Alana Hagues, pisarka sztabowa

Od jakiegoś czasu nie musiałem się niczego zwierzać w „Co grasz”, więc zmieńmy to – nigdy tak naprawdę nie grałem Splatoon gra. mam wypróbowany ale tak naprawdę nie dłużej niż kilka minut na raz. Tak więc w ten weekend zanurzę palce w demo Splatoon 3. Mój pierwszy Splatfest, hej? Jeśli widzisz Octolinga, który wymachuje i robi strasznie, to prawdopodobnie ja. Z góry przepraszam, Team Nożyczki!

To chyba wszystko, na co będę miał czas w ten weekend – oczywiście zanurzę się w postgame Xenoblade Chronicles 3, ale trochę mniej czasu na grę wideo wydaje się dobrą rzeczą.

Jim Norman, pisarz personelu

Ten weekend będzie dla mnie światem budowania i dekorowania mebli. Więc kiedy moja sofa jest wreszcie w jaki lepszy sposób na relaks niż kontynuowanie nadrabiania zaległości w Splatoon 2? Tak czy inaczej, będę miał niektóre umiejętności w grze przez wydanie nadchodzącej kontynuacji.

Szukam też komfortowego grania w ciągu najbliższych kilku dni, więc nie ma wątpliwości, że wrócę do mojej ukochanej Zeldy. Mam nadzieję, że będę mógł rozwijać się w Skyward Sword trochę bardziej niż robiłem to w przeszłości – oczywiście sterowanie ruchem jest wyłączone. Jednak w tym tygodniu często słuchałem również ścieżki dźwiękowej Breath of the Wild, więc kolejna odsłona najnowszego wcielenia Hyrule Field może wzywać mnie do przytulnego relaksu.


Jak zawsze dziękujemy za przeczytanie! Zostaw nam komentarz poniżej ze swoimi weekendowymi planami gier!

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/talking-point-what-are-you-playing-this-weekend-august-27th