W co grasz w ten weekend? (18 grudnia)


Obraz: Gry Klubu Jachtowego

Minął kolejny tydzień, bo zbliżamy się do wakacji. Najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia była bez wątpienia najnowsza prezentacja Indie World, Analogue Pocket bardzo podekscytował niektórych graczy retro, Super Mario Bros. 3 wciąż ma kilka sekretów, gry Commodore 64 mogą pojawić się na Switchu, a jeśli chcesz poznać swoje nawyki związane z grami, Przegląd roku zmiany jest już dostępny.

Teraz jednak czas się wyluzować i omówić nasze weekendowe plany gier. kilka milionówczłonkowie zespołu Nintendo Life zrobili to właśnie poniżej, więc zachęcamy do przeczytania naszych wpisów, a następnie dołączenia do własnych za pośrednictwem naszej sekcji komentarzy. Cieszyć się!

Thomas Whitehead, zastępca redaktora

Mam do wykonania ostatni poziom fabularny w Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, który będzie wiązał się z dużym naciskiem na przyciski. Lubię też trochę Loop Hero, co jest tak dobre, jak wszyscy mówią, i rozważam opcje na kilka zniżek eShop.

Gdzie indziej Mogę wrócić do MLB The Show 21, po prostu bo, i zrób cały „sezon” w Forza Horizon 5. W sumie kilka wspaniałych gier do zdobycia.

Kate Grey, pisarka personelu

Moje święta Bożego Narodzenia oficjalnie zaczynają się jutro, o czym zdałem sobie sprawę dopiero w tym tygodniu — Boże Narodzenie naprawdę mnie podkradło — więc nadrobię kilka gier, na które nie miałem czasu! Mam Omno do rozpoczęcia, Wytchwood do kontynuowania i — żenująco — Ace Attorney Chronicles do zakończenia. Życz mi szczęścia.

Może będzie kilka fajnych świątecznych wyprzedaży, które można wykorzystać w przerwie, ale szczerze, najpierw powinienem dokończyć mój ogromny, rozwalający się backlog RPG! Obejmuje to Ni No Kuni, co prawdopodobnie zajmie mi kilka dni, Dragon Quest XI i właściwie nie miałem jeszcze odpowiedniego zanurzenia się w nowej aktualizacji Minecrafta 1.18… Tyle pracy do zrobienia!

Ollie Reynolds, recenzent

Hej ludzie! Jeszcze więcej Danganronpa dla mnie w ten weekend. Dopracowałem pierwszą grę i dopiero zacząłem drugą; Uwielbiam każdą sekundę, którą w tej chwili z nią spędzam! To idealna seria na zakończenie przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Gdzie indziej ukończyłem kampanię Halo Infinite i natychmiast wznowiłem grę Legendary (choć nie ma czaszek; nie jestem aż tak szalony). Zrestartowałem też Death Stranding na PS5, który świetnie nadaje się do grania w deszczowy dzień podczas słuchania podcastu. Miłego!

Gonçalo Lopes, recenzent

To sezon na nostalgię, więc prawdopodobnie spędzę tydzień grając w GameCube i Wii. Jednak Switch miał kolejny interesujący tydzień z Trash Quest, Omno, Shovel Knight Pocket Dungeon i Chicory wraz z najnowszą aktualizacją listy DLC dla Power Rangers: Battle for the Grid. Wróciłem też do bardzo trudnych końcowych poziomów Geometry Wars: Galaxies i chaosu w pojazdach bez ograniczeń z Gas Guzzlers Extreme.

Grą tygodnia jest Władca Pierścieni: Aragorn’s Quest. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, mam nadzieję, że podczas wakacji będę transmitować na żywo cały ten niedoceniany klejnot.


Jak zwykle dziękujemy za przeczytanie! Zostaw nam komentarz poniżej ze swoimi weekendowymi planami gier!

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/talking-point-what-are-you-playing-this-weekend-december-18th