W co grasz w ten weekend? (10 września)


Obraz: Nintendo

W końcu jest tutaj, ludzie. Po tym, co wydaje się być epoką zwiastunów i mnóstwa Directów, w tym tygodniu w końcu pojawił się Splatoon 3! Tutaj, w Nintendo Life, omówiliśmy wszystkie rzeczy dotyczące atramentu, kałamarnic i towarów (a może raczej Murch-andice?). Przygotowaliśmy obszerny przewodnik po poradach, trikach i wskazówkach, które pomogą Ci w grze, a także informacje o najnowszych nagrodach z My Nintendo Store Splatoon.

Normalnie jedna duża seria Nintendo wystarczyłaby, by zapełnić nas na tydzień, ale w ciągu ostatnich siedmiu dni dostaliśmy jeszcze więcej. Po raz kolejny podekscytowały nas pomruki w młynie plotek Zelda, gdy słowa o nadchodzącym Nintendo Direct nasiliły się, i opisaliśmy wszystkie nadchodzące wiadomości z najnowszego zwiastuna Pokémon Scarlet i Violet, w tym najnowsze Pokémony, trzy różne historie i wszystko- nowy system OLED.

Z naszą recenzją Disney Dreamlight Valley i słowami na temat Bizarre Adventure JoJo: All-Star Battle R, które pojawią się na stronie w tym tygodniu, jesteśmy gotowi na weekend pełen gier, aby naprawdę zagłębić się w niektóre z wrześniowych tytułów, które już do nas dotarł.

Teraz niektórzy z naszych wspaniałych pisarzy podzielili się swoimi planami na weekend poniżej i chcielibyśmy usłyszeć, co porabiacie w komentarzach poniżej! Czy będzie to wybuch Splatoon 3? Miłej lektury!

Jim Norman, pisarz personelu

W tym tygodniu rozpocznę od oczywistej opcji. Mam nadzieję, że spędzę swój czas głównie zanurzając się w świecie Splatoon 3. Przez ostatnie kilka dni pracowałem nad naszymi przewodnikami do gry, więc fajnie będzie poświęcić kilka godzin na zagranie w grę dla mojego własna przyjemność – to naprawdę jest coś!

Poza tym naprawdę staram się zabrać znacznie mniejszego robota Haiku na przejażdżkę. Jego data premiery została nieco przyćmiona przez splatty drop tego samego dnia, ale ten dystopijny robot roguelike jest piękny dla oka i obiecuje naprawdę zabawne czasy.

Jesteśmy gotowi całkiem weekend gier!

Alana Hagues, pisarka sztabowa

Z jakiegoś powodu znowu gram w Loop Hero. To genialna hybryda roguelike, auto battler, deck builder i, w niektóre wieczory, to wszystko, w co miałem ochotę zatopić zęby. Jest coś bardzo hipnotyzującego w obserwowaniu, jak mój mały bohater Rogue chodzi po tych losowych, dystopijnych pętlach!

W przeciwnym razie w ten weekend chciałbym wrócić i powiedzieć mojemu dziecku, że Disney i Przejście dla zwierząt pewnego dnia połączy się, by stworzyć Disney Dreamlight Valley. Chcę to sprawdzić w Game Pass, póki mogę i chociaż nie jestem pewien, czy wciągnie mnie tak bardzo, jak New Horizons kilka lat temu, nie mogę zaprzeczyć, że chcę po prostu zobaczyć Choco Krokodyl w ciele.

Ollie Reynolds, pisarz personelu

Nie ma dla mnie Splatoon 3, obawiam się, ludzie! W każdym razie jeszcze nie. W ten weekend wrócę do niezwykłego świata Disco Elysium: The Final Cut. Im więcej gram w tę grę, tym bardziej jestem przekonany, że to jedna z moich ulubionych wszech czasów; pisanie i poczucie miejsca jest po prostu niezrównane! Więc tak, to bez wątpienia zajmie mi dużo czasu.

Gdzie indziej bardzo chętnie zagram w całość The Walking Dead firmy Telltale. Grałem tylko przez pierwsze dwa sezony i chociaż ogólnie rozumiem, że jakość pozornie spada, gdy idziesz dalej, niedawno kupiłem „Definitive Series” na PS5, aby móc grać od początku do końca .


Jak zawsze dziękujemy za przeczytanie! Zostaw nam komentarz poniżej ze swoimi weekendowymi planami gier!

Źródło : https://www.nintendolife.com/features/talking-point-what-are-you-playing-this-weekend-september-10th